PODPOWIEDZI:

Nowe stare RETRO od Casio

Nowe stare RETRO od Casio

Firma Casio, odświeża swoją kolekcję zegarków retro. Styl jest ciągle w modzie!

W ubiegłych latach Casio wypuścił na rynek nowe-stare kultowe modele elektroniczne z serii LA670WEGA z małymi, złotymi kopertami i delikatnymi złotymi bransoletami.

z1

Nowość od Casio przedstawiła klasyczne czasomierze wskazówkowe na paskach z serii MTP-1343L. Nowe modele, łączą w sobie styl i elegancję wraz z dokładnością odmierzania czasu jakie od lat oferuje swoim klientom Casio.

Zegarki z kolekcji MTP-1343L dostępne są w czterech kolorach z różnym wykończeniem koperty i tarczy: czarnym z białymi lub niebieskimi wskazówkami - na czarnych paskach; a także tarczą w kolorze żółtego lub różowego złota - na brązowych paskach.

z2

Ponadto, wszystkie modele posiadają mechanizm kwarcowy, mineralne szkiełko oraz aluminiowe koperty. Każdy z zegarków jest również odporny na przypadkowe zachlapania (wodoszczelność 30m).

Sugerowana cena nowych czasomierzy jest również zachęcająca: 299zł to może być idealny prezent na gwiazdkę! Ponadto producent udziela na swoje produkty 3 letniej gwarancji z możliwością jej wydłużenia o kolejne 3 lata.

blog comments powered by Disqus
Nowe stare RETRO od Casio