PODPOWIEDZI:

Świąteczne prezenty od Orange dla każdego

Świąteczne prezenty od Orange dla każdego

"Wywołaj świąteczną radość prezentami za 1 zł" - to hasło, pod którym kryje się wiele wyjątkowych ofert dla klientów Orange. Dzięki nim otrzymają to, co lubią najbardziej, czyli telewizory, tablety i najlepsze smartfony za symboliczną cenę. Zostało już niewiele czasu, aby sprawić niespodziankę znajomym lub sobie.

Przypominamy, że klienci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty FunPack, czyli pakietu składającego się z dostępu do Internetu, telefonu oraz telewizji, otrzymają telewizor Samsung Full HD 3D za złotówkę i dekoder z nagrywarką za darmo. Telewizor Samsung Slim LED 32", umożliwia oglądanie filmów i programów w jakości Full HD, w formacie 3D, korzystanie ze smartfona jako pilota oraz posiada tuner do odbioru telewizji cyfrowej. 

1

W cenie 1 zł polecamy także atrakcyjne smartfony. W Smart Planie Multi na klientów czeka Samsung Galaxy S Advance, w Smart Planie Mix BlackBerry 9320, a w Smart Planie Halo HTC Explorer. Podpisując umowę można otrzymać też do 2 miesięcy abonamentu obniżonego do 1 zł. Dodatkowe korzyści dla klientów Smart planów to możliwość otrzymania m.in. do 700 minut na połączenia do wszystkich sieci, nielimitowanych połączeń do sieci Orange oraz pakietu internetowego 1,5 GB, a także Deezer’a Premium + w Orange za darmo, dzięki któremu będą mieli dostęp do milionów utworów muzycznych dostępnych w ramach usługi. 

Orange przygotował także specjalną ofertę dla klientów korzystających z oferty na kartę. Prezenty są dostępne już przy najmniejszym doładowaniu i można otrzymać nawet 200 minut na rozmowy do wszystkich sieci. Oferta obowiązuje do 6 stycznia 2013 r. 

Na stronie https://akcesoria.orange.pl przygotowaliśmy specjalne świąteczne zestawy zawierające przydatne akcesoria do popularnych smartfonów m.in. Samsunga Galaxy S III. Zestawy zawierają ładowarki, kable, folie ochronne itp. Ponadto wiele przydatnych gadżetów w atrakcyjnych cenach idealnie nadających się na świąteczny prezent.

Klientom internetu mobilnego Orange Free proponujemy za złotówkę, nowoczesny tablet Alcatel one touch EVO7 w nowym planie taryfowym, w ramach którego mogą swobodnie korzystać z szybkiego internetu, z prędkością do 42 Mb/s, za jedyne 59 zł miesięcznie. 

Orange zwiększył też limity transferu danych dla usług internetu domowego bez kabla Freedom Pro. Nowi i przedłużający umowę klienci mogą dostać nawet do 6 GB więcej niż dotychczas, przy niezmienionej cenie abonamentu. 

2

Tradycyjnie na Święta klienci mogą bezpłatnie włączyć na swoim telefonie usługę Halo Granie z utworem „Last Christmas” zespołu Wham! Dzięki temu dzwoniące do nich osoby, w czasie oczekiwania na połączenie usłyszą świąteczny przebój. Więcej na www.orange.pl/weekendyzorange.

Nie zapomnieliśmy o klientach biznesowych, którzy mogą kupić wyjątkowego smartfona James’a Bond’a - Sony Xperia™ T oraz smartfony Nokia Lumia 800 i 820 wszystkie za złotówkę + VAT. W ramach świątecznej promocji Firma bez Ograniczeń 119 użytkownik otrzyma od Orange możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych, SMS i MMS do wszystkich krajowych operatorów oraz szereg bezpłatnych usług, w tym Rozmowy bez Ograniczeń, Stacjonarne bez Końca, Do Wszystkich bez Końca i SMS bez Końca. 

Całość oferty na www.orange.pl

blog comments powered by Disqus
Świąteczne prezenty od Orange dla każdego