PODPOWIEDZI:

Elektroniczne urządzenia mobilne hitem pod tegoroczną choinką

Elektroniczne urządzenia mobilne hitem pod tegoroczną choinką

Wśród najbardziej pożądanych podarunków świątecznych od kilku lat wymieniane są gadżety elektroniczne. W 2012 roku na rynku pojawiło się wiele interesujących urządzeń mobilnych. Laptopy i tablety z portfolio produktów marki ASUS to doskonałe rozwiązanie zakupowych dylematów – najwyższa jakość i unikalny design ucieszą obdarowywanych, a atrakcyjne ceny - obdarowujących.

Gorączka przedświątecznych zakupów zaczyna sięgać zenitu, a wielu z nas nadal nie ma pomysłu na prezenty dla najbliższych. Jak pokazują badania TNS Polska – 77 proc. Polaków planuje kupić prezenty pod choinkę, na które łącznie wydanych zostanie w tym roku aż 7,3 mld złotych. Gadżety elektroniczne od lat stanowią jedną z najczęściej wymienianych jako bożonarodzeniowe marzenia kategorii produktów, jednak zainteresowanie urządzeniami mobilnymi rośnie z roku na rok, a sprzęt ten nigdy nie był aż tak popularny i pożądany, jak obecnie.

„Dynamicznie rozwijający się rynek urządzeń mobilnych nie tylko rozpościera przed konsumentami coraz szerszą paletę coraz bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, ale także sprawia, że ich ceny są bardziej przystępne” – mówi Monika Grabowska, PR Manager, ASUS Polska.

Szczególnie dużą popularnością na polskim rynku cieszą się aktualnie tablety, które znalazły się w rankingu Top 10 prezentów świątecznych, stworzonym przez firmę Deloitte. W tym roku pod choinką wyczekiwać ich będzie aż 24 proc. badanych.

Marzymy o tabletach

W portfolio produktów marki ASUS znajduje się kilka bardzo ciekawych propozycji, które doskonale sprawdzą się jako prezent pod choinkę. Wśród nich wymienić warto choćby Nexusa 7 – uważany przez liczne media branżowe i ekspertów za jeden z najlepszych tabletów dostępnych na naszym rynku, który pomimo niedawnego debiutu już może się poszczycić szeregiem prestiżowych nagród. To 7-calowe urządzenie, pracujące na systemie Android 4.1 Jelly Bean, stanowi połączenie doskonałych parametrów i poręcznej, smukłej formy z wyjątkowo, jak na tego typu urządzenia, atrakcyjną ceną. Nabyć można go już za 900zł.

4

Mobilnie, kompaktowo, dotykowo - za rozsądną cenę

Debiutujący niedawno system Windows 8 był inspiracją dla wielu tegorocznych nowości marki ASUS, w tym kompaktowego modelu Vivobook X202E z dotykowym wyświetlaczem oraz procesorem Intel Core i3. Jego elegancki design i precyzja wykonania, w połączeniu z kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą czynią go wyjątkowo ciekawym urządzeniem mobilnym. Ta oryginalna propozycja prezentowa dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie 2199 zł.

3

Komputer mobilny dla każdego

Ultrabook UX21E to doskonały pomysł na świąteczny prezent dla pań – wielbicielek pięknych gadżetów. Urządzenie to śmiało stanowić może element stylu, łączący walory mocnego, mobilnego notebooka z oryginalnym designem i kolorystyką. Ceny tego modelu rozpoczynają się od ok. 2500 zł. Dla osób, które planują wydać na prezenty od Mikołaja mniej, świetną propozycją jest ASUS X401 – 14-calowy uniwersalny notebook na każdą kieszeń. Jest to doskonałe narzędzie zarówno do pracy jak i rozrywki, dostępne w ciekawych wariantach kolorystycznych, które nabyć można za mniej niż 1500 zł.

2

blog comments powered by Disqus
Elektroniczne urządzenia mobilne hitem pod tegoroczną choinką