PODPOWIEDZI:

ASUS VivoBook S400 – 14-calowy notebook z dotykowym ekranem i Windows 8

ASUS VivoBook S400 – 14-calowy notebook z dotykowym ekranem i Windows 8

ASUS VivoBook S400 to model z 14-calową, dotykową matrycą, zapewniającą komfortową obsługę urządzenia pracującego na systemie Windows 8. Notebook posiada atrakcyjną, trwałą i bardzo poręczną konstrukcję, układ audio w technologii ASUS SonicMaster oraz funkcję instant on, pozwalającą na wznowienie pracy w 2 sekundy.

Wyposażony w dotykowy ekran ASUS VivoBook S400 realizuje ideę Customer Happiness 2.0, polegającą na dostarczaniu rozwiązań technologicznych idealnie dopasowanych do lepszego, przyjemniejszego i bardziej satysfakcjonującego trybu życia. Urządzenie doskonale nadaje się zarówno do pracy, jak i do nowoczesnej rozrywki – notebook powala użytkownikom cieszyć się z gier obsługiwanych w pełni dotykowo.

Aby zapewnić serii VivoBook atrakcyjny wygląd, projektanci firmy ASUS zdecydowali się na zachowanie smukłej i lekkiej formy, wzorowanej na serii ZENBOOK. Całkowicie szklany, dotykowy ekran dodaje urządzeniu elegancji. Obudowa wykonana jest z trwałego, a zarazem estetycznego metalu. Dzięki tym zabiegom seria VivoBook zachowuje spójny wygląd z pokrewnymi urządzeniami ASUSa.

1

S400 zapewnia całkowicie intuicyjną obsługę zoptymalizowaną dla systemu Windows 8. Wszystkie modele wyposażono w bardzo czułe panele multidotykowe. Powiększone touchpady, dzięki wykorzystaniu technologii ASUS Smart Gesture, pozwalają na komfortową pracę. Nowy VivoBook ASUSa wyposażono w procesory firmy Intel, które zapewniają wysoką moc obliczeniową. Hybrydowy dysk łączy w sobie szybkość napędu SSD z pojemnością oferowaną przez dysk HDD. Podzespoły zamknięto w bardzo kompaktowej obudowie – urządzenie waży tylko 1,8 kg.

Model S400 został wyposażony w gwarantującą wysoką jakość dźwięku technologię ASUS SonicMaster. Dzięki oprogramowaniu i podzespołom zoptymalizowanym przez inżynierów ASUS, a także narzędziu do przetwarzania dźwięku MaxxAudio, nagrodzonego GRAMMY w kategoriach technologicznych, VivoBook S400 doskonale sprawdza się jako narzędzie do oglądania filmów i odtwarzania muzyki.

2

Funkcja instant on pozwala wznowić pracę urządzenia w 2 sekundy, dając klientom niemal natychmiastowy dostęp do systemu Windows 8 nawet po dłuższym okresie hibernacji. S400, jak również pozostałe urządzenia z rodziny VivoBook, zostały zaprojektowane z myślą o możliwie największej integracji z chmurą. Wszystkie modele posiadają darmowy, trzyletni dostęp do 32GB przestrzeni dyskowej w serwisie ASUS WebStorage.

Laptop dostępny będzie w sprzedaży w cenie 3299 PLN.

blog comments powered by Disqus
ASUS VivoBook S400 – 14-calowy notebook z dotykowym ekranem i Windows 8