PODPOWIEDZI:

Podświetlenie na koniec świata

Podświetlenie na koniec świata

Genius przedstawił gamingową klawiaturę KB-G255 wyposażoną w podświetlane klawisze. Jak przystało na produkt dla graczy, posiada ona również funkcję anti-ghosting, zapobiegającą blokowaniu się klawiatury przy wciśnięciu kilku przycisków jednocześnie oraz port USB mogący przesłać do 1000 sygnałów na sekundę.

Genius KB-G255 posiada 17 klawiszy z funkcją anti-ghosting, umożliwiającą wciśnięcie do 6 przycisków jednocześnie. Dzięki temu klawiatura Genius powinna się dobrze sprawdzać w grach MMORPG i FPS, gdzie często wykorzystywane są skróty klawiszowe.

12

Dodatkowo, przyciski WSAD oraz strzałki kierunkowe można wymienić za pomocą znajdujących się w zestawie szczypców na ich jaśniejszą, srebrną wersję. Powinno to pomóc w odnajdywaniu ich na klawiaturze przy wyłączonym świetle.

Nową klawiaturę Genius wyposażono także w 8 przycisków do sterowania odtwarzaniem multimediów oraz uruchamiania popularnych aplikacji do obsługi poczty, przeglądania Internetu czy wyszukiwania.

13

Klawiatura Genius KB-G255 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 99 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Podświetlenie na koniec świata