PODPOWIEDZI:

Elegancki telefon dla Babci i Dziadka już za 99 złotych w Biedronce

Elegancki telefon dla Babci i Dziadka już za 99 złotych w Biedronce

W najbliższy poniedziałek (14.01.2013 r.) rozpocznie się promocyjna sprzedaż telefonu myPhone 1082 ELEGANT w sieci sklepów detalicznych Biedronka. Ten nowy model telefonu, wprowadzony na rynek w IV kwartale 2012 roku, pojawi się w Biedronkach specjalnie z myślą o zbliżających się dniach Babci i Dziadka. Kosztować będzie jedynie 99 złotych.

myPhone 1082 ELEGANT wprowadzony został na rynek europejski w IV kwartale zeszłego roku. Jest przedstawicielem nowego standardu telefonów myPhone, zapoczątkowanych przez designerski myPhone DECO. Wyróżnia się interesującym designem, kolorowym, kontrastowym wyświetlaczem i wysoką jakością zastosowanych materiałów. Telefon posiada wszystkie podstawowe atrybuty telefonów myPhone Simple Life – duże klawisze, czytelne, obrazkowe menu, boczne klawisze blokady klawiatury, obsługi radia i latarki. Jest też klawisz SOS, stający się nieodłącznym elementem telefonów z tej serii. Listę funkcji myPhone 1082 ELEGANT uzupełniają odtwarzacz audio z obsługą kart pamięci micro SD, tryb głośnomówiący, zegar, alarm, kalendarz i kalkulator. Jest też funkcja szybkiego wybierania, umożliwiająca przypisanie numerów telefonów bezpośrednio do dziesięciu klawiszy.

6

Telefony z serii myPhone Simple Life zostały opracowane z myślą o osobach szukających prostych i funkcjonalnych telefonów, zwłaszcza tych w dojrzałym wieku. Zwłaszcza ci ostatni docenią fakt, że w skład zestawu wchodzi baza-ładowarka. To akcesorium upraszcza proces ładowania telefonu do odłożenia go na bazę.

Telefon zasilany jest akumulatorem o pojemności 800 mAh. Pozwala on na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów lub działanie urządzenia w stanie czuwania do 11 dni.

5

myPhone 1082 ELEGANT objęty jest długim, 36-miesięcznym okresem gwarancji producenta.

Telefon dotychczas dostępny był w cenie 169 złotych. W sieci Biedronka będzie o ponad 40% tańszy – kosztować będzie jedynie 99 złotych!

blog comments powered by Disqus
Elegancki telefon dla Babci i Dziadka już za 99 złotych w Biedronce