PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Steelseries Flux in ear - douszne słuchawki idealne

Steelseries Flux in ear - douszne słuchawki idealne

Najnowsze słuchawki Flux In-Ear to bogata scena dźwiękowa i wygoda stworzona z myślą o mobilnych graczach i użytkownikach przenośnych odtwarzaczy muzyki, telefonów, tabletów i Mac®

STEELSERIES PRZEDSTAWIA FLUX IN-EAR – SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE DOSTOSOWANE DO MOBILNEGO GRANIA I ROZRYWKI

Najnowsze słuchawki Flux In-Ear to bogata scena dźwiękowa i wygoda stworzona z myślą o mobilnych graczach i użytkownikach przenośnych odtwarzaczy muzyki, telefonów, tabletów i Mac®

Steelseries Flux in Ear

CHICAGO – 29 stycznia 2013 r. SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy przedstawił dziś swój najnowszy produkt z segmentu audio, który jest kolejnym modelem z serii Freedom to Play. Słuchawki SteelSeries Flux In-Ear zostały zaprojektowane z myślą o mobilnym graniu oraz rozrywce na wszystkich urządzeniach przenośnych. Bogate muzyczne doznania zostały połączone z komfortowym dopasowaniem dokanałowym, co było możliwe dzięki zastosowaniu 6 mm przetworników.

„Flux In-Ear to produkt stworzony z myślą o mobilnym gamingu i rozrywce, co oznacza dla nas, że jakość dźwięku słuchawek powinna być równie niesamowita, jak podczas korzystania z domowego komputera. Dopasowanie i wygoda sprawiają, że jedne słuchawki można kochać, a inne odstawić na półkę.” - powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries. „Dzięki wybraniu małych przetworników, mogliśmy stworzyć dokanałowe słuchawki, które dostarczą użytkownikom potężnych muzycznych wrażeń, a ich idealne, komfortowe dopasowanie zapewni redukcję hałasu z zewnątrz.”

Steelseries Flux in Ear

Słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear, z sugerowaną ceną 49,99 € to:

  • Komfort i kontrola – silikonowe nakładki w 3 rozmiarach; mikrofon oraz przycisk do odbierania i kończenia rozmów, oraz do kontroli mediów umiejscowione na przewodzie.

  • Niesamowity dźwięk – zaawansowane 6 mm przetworniki; pasywna redukcja szumów dzięki pewnemu dokanałowego dopasowaniu; czyste wysokie i średnie tony, które wydobędą wyraźne szczegóły w grach; bogaty poziom basu, który zapobiega zniekształceniom w wyższych partiach dźwięku.

  • Przemyślany design – płaski, nieplączący się kabel (brak bałaganu w kieszeniach) z 3.5 mm jackiem oraz etui do bezpiecznego przechowywania.

Steelseries Flux in Ear

Steelseries Flux in Ear

Słuchawki dokanałowe SteelSeries Flux In-Ear dostępne będą w sklepie internetowym SteelSeries oraz w wybranych sklepach od 11 lutego br. w sugerowanej cenie 49,99 €. Więcej informacji oraz zdjęcia dostępne są na https://steelseries.com/fluxinear

O serii Freedom To PlaySteelSeries Flux In-Ear jest kolejnym urządzeniem z najnowszej linii SteelSeries – Freedom To Play. Rozrywka ewoluuje. Telewizję ogląda się na ekranach komputerów, gry coraz częściej goszczą na tabletach, a odtwarzaczem muzyki stał się przede wszystkim telefon. Rozrywka nie ogranicza się do jednej platformy – jest stale w ruchu między biurkiem, kanapą plecakiem, torebką i kieszenią. Seria Freedom To Play została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy korzystają z różnorodnych platform do gry, ale za każdym razem oczekują precyzji i niezawodności.

O SteelSeriesSteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https:// steelseries.com.

blog comments powered by Disqus
Steelseries Flux in ear - douszne słuchawki idealne