PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Samsung GALAXY S – telefony, które zmieniły rynek

Samsung GALAXY S – telefony, które zmieniły rynek

W czwartek 14 marca w Nowym Jorku na gali Samsung Unpacked 2013 zaprezentowany zostanie następca flagowego telefonu GALAXY S III. Oto jak zmieniały się i rozwijały modele smartfonów Samsung z serii GALAXY S.

Rewolucyjne rozwiązania zawarte w tych urządzeniach przyczyniły się do niespotykanej popularności serii. Użytkownicy smartfonów Samsung GALAXY S doceniają je za ich możliwości, funkcjonalność, jakość wykonania i ciekawy design. Eleganckie smartfony z rodziny Samsung GALAXY S cechuje intuicyjna obsługa oraz możliwość wyświetlania zdjęć i filmów na szerokokątnych ekranach zapewniających wyjątkową jakość obrazu.

8

GALAXY S (GT-i9000) osiągnął sprzedaż powyżej 24 mln egzemplarzy, z czego 10 mln w pierwszych 7 miesiącach od premiery. Po niekwestionowanym sukcesie tego modelu, w kwietniu 2011, Samsung zaprezentował GALAXY S II, który sprzedał się w ponad 40 mln egzemplarzy, osiągając 10 mln w ciągu pierwszych 5 miesięcy. Ekran Super AMOLED Plus który zastosowano w tym modelu zachwycił użytkowników wyraźną poprawą szczegółowości obrazu. Innowacją był także dwurdzeniowy procesor i układ graficzny Mali-400MP4, dzięki którym smartfon mógł wreszcie zastąpić konsolę do gier.

5

6

W maju 2012 na rynku pojawił się Samsung GALAXY S III. Użytkownicy pokochali to rewolucyjne urządzenie, które osiągnęło rekordową sprzedaż 20 mln egzemplarzy zaledwie w 100 dni od premiery - najszybciej w sprzedażowej historii smartfonów Samsung. Rozwiązania takie jak Smart Stay – telefon sprawdza, czy użytkownik nadal na niego patrzy, S Beam – udostępnianie danych, plików przez zbliżenie dwóch telefonów i sterowanie głosowe S Voice zrewolucjonizowały systemy smartfonów. Sprzedaż GALAXY S III przekroczyła już dawno 40 mln.

Rodzina GALAXY S Series miała ogromny wpływ na globalny rynek urządzeń mobilnych, a zaawansowane rozwiązania, które pojawiały się w kolejnych modelach, wyznaczały trendy rozwoju rynku smartfonów. Innowacje zaprezentowane podczas premiery najnowszego urządzenia z serii GALAXY S, z pewnością umocnią pozycję Samsung, jako firmy wyznaczającej nowe trendy i wykorzystującej nowe technologie dla wygody użytkowników swoich urządzeń.

7

Tegoroczna gala Samsung Unpacked rozpocznie się 14 marca o godzinie 19:00 w Radio City Music Hall w Nowym Jorku (o północy z 14 na 15 marca czasu polskiego). Transmisja na żywo dostępna będzie na www.youtube.com/SamsungMobile

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY S – telefony, które zmieniły rynek