PODPOWIEDZI:

SteelSeries ogłasza partnerstwo z organizacją profesjonalnych graczy DragonBorns.net

SteelSeries ogłasza partnerstwo z organizacją profesjonalnych graczy DragonBorns.net

SteelSeries, czołowy producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, ma przyjemność ogłosić partnerstwo z gamingową organizacją – DragonBorns.net. Do projektu została zaangażowana grupa doświadczonych menadżerów oraz zawodników o wysokich aspiracjach i umiejętnościach. SteelSeries dostarczy zawodnikom DragonBorns.net najnowszy, profesjonalny sprzęt do grania i zapewni odpowiednie warunki do szlifowania umiejętności.

„Nie ma osoby w e-sporcie, która nie słyszałaby o firmie SteelSeries. Renoma marki oraz jakość produktów sprawiają, że chyba każdy zespół chciałby z duńskim producentem współpracować.” - powiedział Grzegorz „Stone” Kamiński, główny manager DragonBorns.net. „Jesteśmy niezwykle zmotywowani i podekscytowani możliwością pracy z globalną marką. Filozofia SteelSeries, Winning is Everything jest nam niezwykle bliskie.”

Steelseries i DragonBorns

DragonBorns.net jako zespół oraz każdy gracz osobno mają niezwykły potencjał. Męska dywizja League of Legends zakwalifikowała się do elitarnych, europejskich rozgrywek sezonu 3. tejże gry. DB znalazło się tam w gronie 8 najlepszych zespołów Starego Kontynentu (w tym m.in. Fnatic, SK Gaming czy Copenhagen Wolves – wszystkie również wspierane przez SteelSeries), które rywalizują o przepustkę do mistrzostw świata. Z nadzieją na nawet jeszcze większe sukcesy w 2013, skład męskiej dywizji przedstawia się następująco:

− Maciej „Shushei” Ratuszniak (ap carry)

− Eryk „HosaN” Wilczyński (ad carry)

− Jakob "YamatoCannon" Mebdi (solo top)

− Tobias „Muvert” Wall-Horgen (support)

− Marcel "Dexter1" Feldkamp (jungler)

Żeńska dywizja League of Legends stawia sobie za cel nie tylko sukcesy eSportowe, lecz także przełamanie stereotypów. „Chcemy być numerem jeden, jeśli chodzi o kobiecą scenę League of Legends, a przy okazji przełamać stereotyp, że dziewczyny nie nadają się do grania i nie grają w ogóle.” - powiedziała menadżer żeńskiej dywizji LoL, Oliwia "Lilpwnd" Chrzanowska. Skład, który odnosił znaczące sukcesy, m.in. 1 miejsce na zawodach ESL Female Cup przez kilka miesięcy:

− Signe „kiiiisu” Jeletski (solo top)

− Annika „Fealina” Gerber (ap carry)

− Sandrine „Shanysse” Chermette (jungler)

− Meg „llinkis” Duda (ad carry)

− Stefani „Bellanova” Liivak (support)

Dywizja FIFA złożona jest z 3 świetnych zawodników. Bartosz „Bartas” Tritt jest obecnym wicemistrzem świata i Europy, Michał „Versus” Majtyka zajął drugie miejsce w mistrzostwach Polski w FIFA12, a także Stanislav „WickytBG” Chakarov, jeden z najlepszych graczy bułgarskiej sceny oraz zdobywca medali wielu europejskich turniejów. FIFA, dywizja męska:

− Bartosz „Bartas” Tritt

− Michał „Versus” Majtyka

− Santislav „WickytBG" Chakarov

DragonBorns.net pragnie, podobnie do SteelSeries, być jak najbardziej otwartym na społeczność fanów. Z tego powodu stworzony został portal, który przenosi interakcję między fanami a zespołem na wyższy poziom. „Jednym z wyrazów naszego zaangażowania w życie społeczności fanów ma być system lojalnościowy, który w przyszłości przemieni się w system multipartner.” - powiedział Paweł „Heimr” Strzelec, odpowiedzialny za stworzenie strony internetowej dragonborns.net. „W zamian za zaangażowanie naszych fanów chcemy ich nagradzać i motywować do dalszego wspierania naszego projektu.”

Steelseries i DragonBorns

Więcej informacji na temat DragonBorns.net można znaleźć na oficjalnej stronie zespołu, www.dragonborns.net, gdzie pojawiają się najświeższe newsy i gromadzi się społeczność fanów. Nie zapomnijcie śledzić profil DB na Facebooku, https://facebook.com/dragonborns.net.

O SteelSeries SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https:// steelseries.com.

blog comments powered by Disqus
SteelSeries ogłasza partnerstwo z organizacją profesjonalnych graczy DragonBorns.net