PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Radia samochodowe do 200 zł |TOP 5|

Nowości car audio od Peiyinga

Nowości car audio od Peiyinga

Na sezon 2013 Peiying przygotował nowe propozycje sprzętów, dzięki którym słuchanie muzyki w samochodzie będzie jeszcze przyjemniejsze. Na rynku dostępne są już kolejne dwa modele radioodtwarzaczy oraz wielofunkcyjnych stacji multimedialnych. W bieżącym sezonie Peiying powiększył także ofertę subwooferów aktywnych.

Wśród nowości są m.in. PY6334 oraz PY8368, dwa modele radioodtwarzaczy 1DIN, które sprawdzą się szczególnie w przypadku posiadaczy smartphonów. Poprzez opcję smartphone-ready, radia te umożliwiają komunikację z wybranymi modelami telefonów, dzięki czemu za ich pośrednictwem z łatwością można korzystać z wybranych funkcji smartphona np. prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym czy słuchać muzyki.

Ranking radioodtwarzaczy samochodowych

Peiying PY6334 2

Oczywiście dla osób, które wolą w drodze słuchać radia, Peiying wyposażył najnowsze modele w wysokiej klasy tuner, charakteryzujący się dobrą selektywnością i sprawnym wyszukiwaniem poszczególnych stacji radiowych. Dzięki pełnej funkcji RDS obydwa modele dostarczą wszystkich niezbędnych dla słuchacza informacji. Radio to może być też doskonałą jednostką centralną dla fanów car audio. Miłośnicy bardziej rozbudowanych instalacji docenią moc nowych produktów, która wynosi 4x40 oraz wyposażenie w wyjście na subwoofer oraz 4xRCA umożliwiające podłączenie dodatkowych głośników, wzmacniaczy oraz boomboxów. Obydwa modele można też bardzo łatwo dopasować do kolorystyki zegarów każdego auta, za pośrednictwem funkcji zmiany podświetlenia panelu.

Radia różnią się jednak możliwością odtwarzania utworów z zewnętrznych nośników. Dzięki Peiying PY6334, użytkownik w czasie podróży będzie cieszyć się ulubioną muzyką odtwarzaną z płyt CD, kart SD lub pen drive’ów. Opcjonalnie może też podłączyć zewnętrzny odtwarzacz mp3, za pośrednictwem gniazda AUX-in. Radio Peiying PY8368, nie posiada czytnika płyt, zatem odtwarza pliki mp3 zapisane na karcie SD, pen drivie lub z zewnętrznego urządzenia za pośrednictwem umieszczonego na przednim panelu gniazda AUX.

Peiying PY6334 3

Nowością w ofercie Peiyinga są także dwie stacje multimedialne: PY9908 w rozmiarze 2 DIN oraz PY9909 o wielkości 1 DIN z wysuwanym wyświetlaczem, które są alternatywą dla modeli wprowadzonych w sezonie 2012. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy nie korzystają już z płyt CD czy DVD, a ulubioną muzykę czy filmy zapisują na USB lub na karcie pamięci. Obydwa modele wyposażone zostały również w tuner DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. W wyposażeniu nie zabrakło także modułu GPS z systemem Win CE 6.0 oraz bluetooth doprowadzenia rozmów głośnomówiących. Radio posiadają także różne wejścia np. na kamerę cofania oraz wyjścia (np. na subwoofer i 4xRCA), które pozwolą dodatkowo rozbudować system car audio. Wszystkie funkcje multimedialne użytkownik będzie mógł uruchomić za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza TFT o przekątnej 6,2 cala w modelu PY9908 oraz na wysuwanym 7 calowym wyświetlaczu TFT w stacji PY9909.

Dla fanów mocnego basowego brzmienia w sezonie 2013 Peiying przygotował aktywny subwoofer PY-BG250X, który wyróżnia oryginalna konstrukcja. Urządzenie zostało wyposażone w dwa 10 calowe głośniki napędzane przez wbudowany wzmacniacz. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują w samochodzie skomplikowanych systemów audio, ale oczekują odpowiedniej dawki głębokich basów. Dodatkowo PY-BG250X to konstrukcja, która idealnie wpasuje się w przestrzeń bagażnika, nadając jego wnętrzu wyjątkowości. Wszystko za sprawą designerskiej obudowy, wykończonej eko skórą z charakterystycznymi dla produktów Peiyinga metalowymi wstawkami, które podkreślają dynamiczny charakter sprzętu oraz chronią membrany przed uszkodzeniami.

PY-nowosci2013

blog comments powered by Disqus
Nowości car audio od Peiyinga
Autor: Łukasz