PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Battlefield V – Powtórka z rozrywki!

Techland przedstawia majowe premiery w serii Dobra Gra

Techland przedstawia majowe premiery w serii Dobra Gra

Już dziś na sklepowych półkach pojawiły się dobrze znane fanom serii czerwono-białe pudełka z nowościami z serii „Dobra Gra”. Wydawnictwo Techland zatroszczyło się o to, aby wzbogacić kolekcję graczy o bogate wydanie „Drakensang: Dragon Edition” oraz zapewnić olbrzymią dawkę doskonałego humoru dzięki grze „A-Men”. Obie produkcje są dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC.

Kolejne nowości z serii „Dobra Gra” pojawiły się już dziś na rynku. Jest to idealna okazja dla fanów platformówek oraz gier RPG, aby powiększyć swoją domową kolekcję. W serii debiutują dwa kolejne tytuły.

A-men

A-Men

A-Men to gra logiczna z elementami zręcznościowymi stworzona przez polskiego dewelopera, krakowskie studio Bloober Team. Dzięki ich pomysłom gracz ma okazję przenieść się w świat opanowany przez A-droidy. Naszym zadaniem jest przejęcie kontroli nad armią i pokonanie jednostek wroga. Jest to idealna okazja, aby zmierzyć się ze wspaniałą przygodą, która jest jednak pełna śmiercionośnych pułapek. W grze dostępne są cztery światy, a każdy z nich składa się z dziesięciu poziomów, które są pełne zróżnicowanych wyzwań. Dysponujemy także postaciami posiadającymi unikalne zdolności. Całość osadzona jest w rozległym i bogatym świecie, zrealizowanym w przyjemnej dla oka grafice.

A-men

A-men 

Drakensang: Dragon EditionDrakensang: Dragon Edition

Gra to klasyczny RPG z widokiem TPP. Osadzona jest w realiach fantasy, w magicznej krainie o nazwie Aventuria. Zadaniem gracza jest eksplorowanie baśniowych miejsc, odkrywanie sekretów razem z własną drużyną, w której pojawiają się krasnoludy, potężni magowie, a także elfy i barbarzyńcy. Jedną z większych zalet gry jest bardzo rozbudowany i wciągający scenariusz, a także same dialogi i interakcje z mieszkańcami krainy. “Drakensang: Dragon Edition” to bogate wydanie, które zawiera trzy gry: Drakensang the Dark Eye, Drakensang River of Time, Drakensang Phileassons Secret.

Drakensang: Dragon Edition

Drakensang: Dragon Edition


 

blog comments powered by Disqus
Techland przedstawia majowe premiery w serii Dobra Gra