PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Nowy ASUS GeForce GTX 780 zaprezentowany

Nowy ASUS GeForce GTX 780 zaprezentowany

Dzisiaj miała swoją oficjalną premierę, pierwsza z serii GTX 700, karta graficzna GTX 780. Model w wydaniu firmy ASUS został wyposażony w procesor graficzny 28nm NVIDIA GK 110-300 z 2304 rdzeniami CUDA oraz 3GB pamięci GDDR5 z interfejsem 384-bit.

Karta będzie wykazywać o 50% większą moc obliczeniową od GTX 680 i będzie obsługiwać TXAA i FXAA anti-aliasing. Przełoży się to na wydajniejsze działanie gier i multimediów, wysoką jakość grafiki oraz bardzo wyraźny obraz. Kartę graficzną GeForce GTX 780 DirectCU II z nowym autorskim systemem chłodzenia firma ASUS zaprezentuje na targach Computex Taipei 2013.

ASUS GeForce GTX 780 2

GPU Tweak - przyjazne dla użytkownika monitorowanie i kontrola karty graficznej

Ekskluzywne narzędzie ASUS GPU Tweak zostało zaktualizowane i pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości sprzętu GeForce GTX 780. Użytkownicy mogą modyfikować częstotliwości rdzenia i pamięci, prędkości wentylatorów oraz docelowej temperatury i zużycia energii. Narzędzie pozwala również na tworzenie i zapisywanie profili dla konkretnych gier.

ASUS GeForce GTX 780

Dynamiczna regulacja częstotliwości z NVIDIA GPU Boost 2.0

Osiągi i oszczędność energii są dobrze zrównoważone dzięki inteligentnemu zarządzaniu częstotliwością NVIDIA GPU Boost 2.0. Technologia ta po raz pierwszy zadebiutowała wraz z kartami z serii GeForce GTX 600. Jej nowa generacja GPU Boost 2.0 została wyposażona w inteligentną modulację częstotliwości rdzenia. W zależności od obciążenia aplikacji, procesor graficzny w sposób inteligentny dobiera taktowanie rdzenia tak, aby zmaksymalizować osiągi i wydajność karty. Narzędzie umożliwia ustawianie maksymalnych docelowych temperatur pracy, obsługuje zwiększone przetaktowywanie i systemy chłodzenia cieczą.

blog comments powered by Disqus
Nowy ASUS GeForce GTX 780 zaprezentowany
Autor: Łukasz