PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Stylowy HUAWEI Ascend G510 już w Polsce!

Stylowy HUAWEI Ascend G510 już w Polsce!

HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził na polski rynek stylowy smartfon Ascend G510. Telefon łączy najlepsze w swojej klasie parametry techniczne oraz elegancki wygląd. Smartfon został wyposażony w mocny, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz, 4,5-calowy ekran wykonany w technologii IPS oraz system dźwięku przestrzennego DTS.

HUAWEI Ascend G510 zaprojektowany jest z myślą o wygodzie użytkowania, dlatego ma jedynie 67 mm szerokości i 9,9 mm grubości a przed wyślizgnięciem się z dłoni chroni specjalna faktura obudowy. Smartfon korzysta z systemu operacyjnego Android 4.1 Jelly Bean. Wyposażony został w 4,5-calowy wyświetlacz FWVGA IPS o rozdzielczości 854x480 pikseli, którego ramka ma zaledwie 3,9 mm, dzięki czemu telefon gwarantuje doskonałe wrażenia podczas oglądania video. Aparat o matrycy 5 Mpix z funkcją auto-focus i możliwością robienia zdjęć panoramicznych oraz przednia kamerka do wideorozmów o rozdzielczości 0,3 Mpix zadowoli wszystkich fanów mobilnej fotografii. Korzystanie z urządzenia ułatwia interfejs HUAWEI - Emotion UI, który pozwala w prosty sposób spersonalizować telefon.

HUAWEI Ascend G510

Ascend G510 zasilany jest przez baterię o pojemności 1750 mAh, a autorski system oszczędzania energii HUAWEI gwarantuje nawet do 14 dni pracy w trybie czuwania bez konieczności podłączania do źródła energii. Jednocześnie wykorzystanie technologii automatycznego wyszukiwania stacji bazowych pozwala znacznie szybciej wykryć sygnał sieci komórkowych.

HUAWEI Ascend G510 2

Ascend G510 już jest dostępny w ofercie sieci Orange w dwóch eleganckich kolorach – Phantom Black oraz Ceramic White, wkrótce zadebiutuje również w sieci PLAY. W ofercie pozaoperatorskiej smartfon oferuje Komputronik (tylko wersja Phantom Black), w sugerowanej cenie detalicznej 749 zł.

HUAWEI Ascend G510 3

blog comments powered by Disqus
Stylowy HUAWEI Ascend G510 już w Polsce!
Autor: Łukasz