PODPOWIEDZI:

MODECOM MC-400 FRUITY – kolorowe słuchawki, które poruszają zmysły

MODECOM MC-400 FRUITY – kolorowe słuchawki, które poruszają zmysły

Firma MODECOM zaprezentowała najnowszą serię wysokiej klasy słuchawek wyróżniających się atrakcyjnym designem, ciekawą kolorystyką oraz doskonałym brzmieniem.

MODECOM MC-400 FRUITY to seria wysokiej jakości nagłownych słuchawek miejskich, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wybrednych koneserach nowoczesnego wzornictwa. Cechą charakterystyczną prezentowanych słuchawek z serii MC-400 FRUITY jest to, że zostały one niemalże w całości pokryte jednolitym kolorem. To nietypowe rozwiązanie pozwoliło producentowi stworzyć atrakcyjny wizualnie produkt o niespotykanym fasonie.

MODECOM MC-400 FRUITY 2

Prócz walorów wizualnych, słuchawki z serii MC-400 FRUITY charakteryzują się wysokiej jakości czystym dźwiękiem, podczas odtwarzania różnych gatunków muzycznych. Miłośników elektronicznej muzyki zachwyci mocny i klarowny bas, z kolei fani mocnych gitarowych solówek doświadczą czystego brzmienia wyrafinowanych partii gitarowych.

Dodatkowo słuchawki z serii MC-400 FRUITY wyposażone są w mikrofon, które pozwala na komfortowe prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy.

MODECOM MC-400 FRUITY

Słuchawki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: różowej, pomarańczowej, turkusowej i seledynowej.

Sugerowana cena detaliczna: 69,99 PLN

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

blog comments powered by Disqus
MODECOM MC-400 FRUITY – kolorowe słuchawki, które poruszają zmysły