PODPOWIEDZI:

Samsung przedstawia GALAXY S4 zoom – pierwszy smartfon z 10-krotnym zoomem optycznym

Samsung przedstawia GALAXY S4 zoom – pierwszy smartfon z 10-krotnym zoomem optycznym

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zapowiedziała premierę smartfonu Samsung GALAXY S4 zoom – nowego wydajnego urządzenia, które łączy styl i funkcjonalność GALAXY S4 z zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi. Najnowszy przedstawiciel rodziny GALAXY jest pierwszym smartfonem z dziesięciokrotnym zoomem optycznym.

GALAXY S4 zoom należy do rodziny GALAXY S4 i jest spełnieniem podjętej przez firmę Samsung misji stworzenia urządzenia, które będzie mogło jednocześnie pełnić rolę wiodącego na rynku smartfonu i kompaktowego aparatu fotograficznego z górnej półki. GALAXY S4 zoom wyznacza nowe standardy doskonałości w fotografii mobilnej, łącząc zoom optyczny 10x, matrycę o rozdzielczości 16 MPix, stabilizator obrazu i ksenonową lampę błyskową z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi zastosowanymi w smartfonie Samsung GALAXY S4. Jest to idealne połączenie smartfonu i aparatu fotograficznego, które sprawia, że inne urządzenia przestają być potrzebne.

Samsung GALAXY S4 zoom stanowi kolejny krok do wzbogacenia życia naszych klientów z całego świata. W związku z rosnącą rolą przekazu wizualnego w komunikacji ludzie pragną możliwości uchwycenia i dzielenia się najważniejszymi dla siebie chwilami w najwyższej dostępnej jakości, ale często brakuje im miejsca bądź chęci, by specjalnie w tym celu nosić przy sobie aparat fotograficzny. GALAXY S4 zoom raz na zawsze rozwiązuje ten problem, oferując jednocześnie niezrównaną funkcjonalność i zdolność do współpracy z innymi urządzeniami smartfonu GALAXY S4 oraz wysokiej klasy możliwości fotograficzne typowe dla aparatów kompaktowych. W efekcie udało się połączyć w sobie najlepsze aspekty obu światów, unikając przy tym kompromisów – powiedział JK Shin, President and CEO, Head of IT&Mobile Communications Division, Samsung Electronics.

Samsung GALAXY S4 zoom 2

Rewolucyjny nowy interfejs

Dzięki rewolucyjnemu Zoom Ringowi, który zapewnia prosty i intuicyjny dostęp do najważniejszych funkcji GALAXY S4 zoom nic nie umknie naszej uwadze. Kiedy podczas rozmowy telefonicznej zobaczymy coś, czym koniecznie będziemy chcieli się podzielić, jeden szybki obrót Zoom Ringiem aktywuje funkcję In-Call Photo Share, która pozwala zrobić zdjęcie i przesłać je bezpośrednio rozmówcy za pośrednictwem wiadomości MMS.

Zoom Ring ułatwia nawigację po opcjach fotograficznych, umożliwiając uruchamianie jednym obrotem funkcji Szybki Start i Skrót dających natychmiastowy dostęp do wielu trybów działania aparatu, w tym Auto i Smart oraz Galerii.

Zoom Ring rewolucjonizuje też kontrolę nad zoomem optycznym. Tradycyjne pokrętła i przyciski zostały zastąpione przez płynne i niespotykanie łatwe w obsłudze kontrolki cyfrowe. Tylko jeden prosty ruch palcem dzieli cię od profesjonalnej precyzji pozwalającej z łatwością komponować ujęcia i wykonywać zarówno zdjęcia szerokokątne, jak i duże zbliżenia.

Najlepsze zdjęcia

Większy nie zawsze oznacza lepszy w świecie fotografii wysokiej jakości. Kompaktowy GALAXY S4 zoom wyposażony w najlepszy w swojej klasie 10-krotny zoom optyczny i matrycę BSI CMOS o rozdzielczości 16MPix pozwala robić piękne zdjęcia z dużej, jak i bardzo małej odległości, przy dowolnym oświetleniu, eliminując potrzebę noszenia przy sobie ciężkiego sprzętu. Co więcej, wbudowany optyczny stabilizator obrazu (OIS) zapobiega rozmazywaniu i umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć oraz filmów przy dużym zbliżeniu.

Funkcja Photo Suggest pozwala błyskawicznie połączyć się z olbrzymią biblioteką zdjęć wykonanych przez innych fotografów, pomagając znaleźć i skomponować najlepsze ujęcia niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Photo Suggest może cię nawet skierować w okoliczne miejsce, które zapewnia punkt widokowy potrzebny do zrobienia idealnego zdjęcia.

GALAXY S4 zoom umożliwia również korzystanie z popularnego trybu Smart, dzięki któremu możemy przestać przejmować się ustawieniami i od razu zacząć robić profesjonalnej jakości artystyczne zdjęcia. Wystarczy, że wybierzemy jeden z wielu dostępnych trybów, a aparat automatycznie dostosuje się do panujących warunków, zapewniając najlepsze możliwe zdjęcie. Ponadto Tryb Drama Shot, łączy następujące po sobie zdjęcia ruchomych obiektów w jeden obraz, a tryb Stop-klatki pozawa błyskawicznie uchwycić szybkie zdarzenie. Jeśli nie jesteśmy pewini, który tryb Smart zastosować, funkcja Smart Mode Suggest oceni ujęcie i zaproponuje do wyboru kilka najlepszych możliwości w oparciu o takie czynniki jak poziom światła, długość ogniskowej albo rozpoznanie twarzy, dając w ten sposób pewność, że zdjęcie wyjdzie dokładnie takie, jak chcemy.

Samsung GALAXY S4 zoom

Nieprzebrane bogactwo rozrywki w naszych rękach

Nowy smartfon nawiązuje do linii GALAXY, od opływowego i stylowego designu, do dającego olbrzymie możliwości intuicyjnego interfejsu. GALAXY S4 zoom działa w oparciu o system Android Jelly Bean 4.2 i może się pochwalić wieloma funkcjami zaczerpniętymi z wprowadzonego niedawno na rynek smartfonu GALAXY S4, w tym usługą Touchwiz, która umożliwia pełne dostosowanie różnych aspektów urządzenia do własnych oczekiwań, na przykład ekranu blokady i paska powiadomień.

Po powrocie z podróży Story Album pozwala zebrać wszystkie ulubione obrazy i filmy w całość, którą można pochwalić się znajomym i najbliższym. Telefon gwarantuje też edycję zdjęć, a nawet zamówienie wydruku bezpośrednio przez smartfon dzięki współpracy z platformą blurb*. Samsung Link natomiast pozwala przenieść zdjęcia w bezpieczniejsze miejsce, na przykład na laptopa albo tablet za pomocą jednego dotknięcia palcem. Wszystkie dane można przechowywać w prywatnej chmurze dzięki usłudze HomeSync., która gwarantuje dostęp do zdjęć i filmów, zawsze wtedy, kiedy tylko będą potrzebne.

GALAXY S4 zoom pozwala korzystać z nowej usługi Samsung Hub, zapewniającej dostęp do najnowszych utworów muzycznych, filmów, książek oraz gier. Kiedy znajdziemy niesamowity nowy utwór albo grę, o której koniecznie będziemy chcieli powiedzieć znajomym, funkcja Group Play pozwoli bezpośrednio połączyć się z ich urządzeniami Samsung, umożliwiając wspólne słuchanie muzyki i granie bez połączenia Wi-Fi i dostępu do sieci komórkowej.

blog comments powered by Disqus
Samsung przedstawia GALAXY S4 zoom – pierwszy smartfon z 10-krotnym zoomem optycznym