PODPOWIEDZI:

Słuchawki Steelseries Siberia v2 Heat Orange już dostępne!

Słuchawki Steelseries Siberia v2 Heat Orange już dostępne!

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, ogłosił dziś premierę nowej edycji najbardziej rozpoznawalnych słuchawek firmy – Siberia v2 Heat Orange. Nowy model został wyposażony w pomarańczowe podświetlenie LED, którego częstotliwość i jasność można modyfikować w darmowym oprogramowaniu SteelSeries Engine. W Siberia v2 Heat Orange zastosowano duże przetworniki wysokiej jakości, by osiągnąć głośny i jak najczystszy dźwięk, zaś każda ze słuchawek została pokryta miękkim skórzanym materiałem, który przylega do ucha, poprawiając pasywną redukcję szumów. Dzięki najwyższej jakości dźwięku oraz unikalnej konstrukcji amortyzowanego pałąka, zapewniającego komfort i małą wagę produktu, seria słuchawek Siberia v2 stała się częstym wyborem wśród profesjonalnych graczy na całym świecie.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange

„Nasza Siberia v2 to jedne z najwyżej ocenianych, najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych słuchawek na rynku sprzętu dla graczy.” - powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries.
„Wierzymy w produkty, które dostarczają użytkownikom najnowszych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Chociażby nasz wysuwany mikrofon z systemem redukcji hałasu, czy podświetlenie, które można modyfikować poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine.”

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange

Nagrodzony za unikalny design i najwyższej jakości dźwięk, model SteelSeries v2 Heat Orange łączy klasyczny styl Siberii z nowym czarno-pomarańczowym wyglądem.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange

  • GORĄCE POMARAŃCZOWE PODŚWIETLENIE

Superjasne, pomarańczowe podświetlenie LED, umieszczone po zewnętrznej stronie każdej słuchawki. 6 trybów ustawień, które można przypisać do konkretnych gier i profili poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine: Active Mode (podświetlenie pulsuje w rytm efektów dźwiękowych, muzyki i/lub głosu), Slow Pulse, Pulse, Fast Pulse, High Bright, Low Bright oraz Wyłączone.

  • DŹWIĘK I KOMFORT

Niezwykle lekka konstrukcja dzięki unikalnej amortyzowanej konstrukcji pałąka. Przylegające do uszu słuchawki pokryte czarnym skórzanym materiałem, zapewniające wygodę i pasywną redukcję szumów. Duże przetworniki wysokiej jakości.

  • MIKROFON I KONTROLA

Mikrofon z systemem redukcji hałasu. Procesor redukuje "hałas" i skupia się na dźwięku, który jest najbliżej mikrofonu – głosie użytkownika. Kiedy mikrofon nie jest potrzebny, można go wsunąć do lewej słuchawki. Na wytrzymałym przewodzie, zakończonym złączem USB, umieszczono kontroler poziomu głośności i wyciszenia mikrofonu.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange są już dostępne w oficjalnym polskim sklepie internetowym SteelSeries https://shop.steelseries.com/pl/audio/steelseries-siberia-v2-heat-orangeheadset.html w cenie 520,17 zł, oraz w wybranych sklepach internetowych.

Więcej informacji o produktach audio SteelSeries można znaleźć pod adresem https:// steelseries.com/pl/products/audio/.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange

-- O SteelSeries SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https:// steelseries.com/pl

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange

blog comments powered by Disqus
Słuchawki Steelseries Siberia v2 Heat Orange już dostępne!