PODPOWIEDZI:

Słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 i funkcją zewnętrznego głośnika

Słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 i funkcją zewnętrznego głośnika

XX.Y – producent designerskich słuchawek przygotował innowacyjny gadżet dla wszystkich, którzy nie lubią rozstawać się ze swoją muzyką także na wakacjach. Słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 to wygoda słuchania bez kabla i dodatkowego sprzętu, natomiast funkcja zewnętrznego głośnika umożliwia cieszenie się wzmocnionym dźwiękiem z tabletu, laptopa lub smartfonu.

Zabierz swoją muzykę ze sobą

Słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 i radiem znacznie podnoszą komfort i wygodę w słuchaniu; ponieważ uwalniają od konieczności noszenia przy sobie zewnętrznego urządzenia z kablem. Nie musimy się już martwić tym, że zapomnieliśmy zabrać ze sobą odtwarzacz mp3 – po prostu wrzucamy słuchawki do torby lub od razu zakładamy na głowę; przy tym jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie podczas aktywnego wypoczynku; słuchawki z mp3 doskonale sprawdzają się podczas spaceru, jazdy na rowerze, w podróży.

XX.Y Dynamic 40

Muzyka jeszcze bardziej mobilna

Słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 to idealny wybór dla osób, które chcą mieć swoją muzykę wszędzie, zawsze, bez ograniczeń. Jedną z cech wyróżniających ten model jest wbudowany akumulator, który pozwala nawet na kilkanaście godzin ciągłego słuchania. To nowy, mobilny wymiar muzyki, który skutecznie rozwiązuje problem przeszkadzającego kabla.

Ciesz się muzyką ze smartfona lub tabletu, podziel się ulubionym kawałkiem ze znajomymi

Tzw. funkcja zewnętrznego głośnika sprowadza się do tego, że słuchawki Dynamic 40 można wykorzystać jako zewnętrzne źródło dźwięku podłączając je do tabletu, laptopa lub smartfona. Dzięki nim można łatwo i skutecznie wzmocnić dźwięk ze swojego sprzętu mobilnego, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Rozwiązanie to jest niezwykle przydatne w przypadku wakacyjnego wyjazdu, w ten sposób zyskuje się dodatkową, przydatną funkcję bez konieczności zabierania ze sobą kolejnego sprzętu.

XX.Y Dynamic 40 2

Słuchawki i głośniki w jednym

Słuchawki Dynamic 40 z odtwarzaczem mp3 wyposażone zostały w czytnik kart micro SD/ SDHC. Ponadto posiadają nowoczesny i elegancki design, dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i zielonej. Duże nauszniki oraz membrany o średnicy 40 mm i paśmie przenoszenia 130Hz – 18KHz pozwalają na osiągnięcie głębokiego i przestrzennego brzmienia. Sprężysty bas oraz selektywna „góra” to odpowiedź na oczekiwania wielbicieli muzyki klubowej, a ciepłe tony średnie idealnie wpasowują się w potrzeby fanów muzyki pop. Dodatkowa funkcja equalizera zapewnia możliwość dostosowania charakterystyki dźwięku do indywidualnych preferencji słuchacza.

Dostępne w sprzedaży w sieci Media Markt, Euro, Saturn oraz licznych sklepach internetowych i Allegro.

blog comments powered by Disqus
Słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem mp3 i funkcją zewnętrznego głośnika