PODPOWIEDZI:

Smartfon z systemem Firefox OS tylko w T-Mobile

Smartfon z systemem Firefox OS tylko w T-Mobile

12 lipca, niecałe dwa tygodnie po światowej premierze, T-Mobile rozpocznie sprzedaż pierwszego w Polsce telefonu z systemem Firefox OS. W pierwszej kolejności zostanie uruchomiona oferta zakupów online, a w niej telefon w ofercie Mix na liczbę doładowań oraz zestaw prepaid, obejmujący telefon ze starterem.

Telefon Alcatel OT Fire będzie wiodącym aparatem we wszystkich ofertach Mix na liczbę doładowań i będzie dostępny już za 1 zł w doładowaniu od 25 zł lub w ofercie z darmowym Internetem w doładowaniu od 35 zł.

W przypadku ofert abonamentowych telefon dostępny będzie we wszystkich taryfach w cenie 1 złoty. Dodatkowo, T-Mobile zaoferuje specjalną, dedykowaną temu urządzeniu propozycję. W ramach abonamentu w wysokości 39,90 złotych przy kontrakcie na 24 miesiące klienci otrzymają 150 minut do wszystkich sieci w Polsce oraz pakiet 500 MB danych miesięcznie. Wszystkie oferty będą dostępne dla klientów od poniedziałku 15 lipca.

Alcatel One Touch Fire

Pierwszym telefonem z nowym systemem, dostępnym w ofercie T-Mobile jest Alcatel OneTouch Fire, wyposażony w procesor firmy Qualcomm o częstotliwości 1 GHZ, 3,5 calowy wyświetlacz i aparat fotograficzny 3,2 Megapikseli.

Polski oddział T-Mobile jest pierwszym operatorem na świecie, który wprowadza do sprzedaży ten model telefonu i drugim, który będzie sprzedawał urządzenia pracujące pod systemem Firefox OS.

blog comments powered by Disqus
Smartfon z systemem Firefox OS tylko w T-Mobile