PODPOWIEDZI:

HUAWEI Ascend Mate w Polsce!

HUAWEI Ascend Mate w Polsce!

HUAWEI, wiodący dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił wprowadzenie na polski rynek swojego pierwszego phabletu - Ascend Mate. Smartfon wyposażony jest w wyświetlacz HD o przekątnej 6.1 cala, czterordzeniowy procesor Hi-Silicon 1.5 GHz oraz baterię 4050 mAh. Telefon dostępny jest już w przedsprzedaży.

HUAWEI Ascend Mate wyposażono w ekran LCD HD w technologii IPS+ o przekątnej aż 6.1 cala i rozdzielczości 1280 x 720, gwarantując czystość obrazu i precyzję barw. Dzięki dużemu ekranowi doskonale sprawdzi się zarówno do przeglądania i edycji dokumentów, jak i oglądania filmów HD czy korzystania z zaawansowanych gier. Dodatkowym udogodnieniem podnoszącym komfort użytkowania urządzenia jest technologia Magic Touch, która pozwala na korzystanie z niego nawet w rękawiczkach.

HUAWEI Ascend Mate

Ascend Mate to smukłe i eleganckie urządzenie, mierzące w najwęższym miejscu jedynie 6,5 mm. Phablet został zaprojektowany tak, by – mimo dużego ekranu – można go było obsługiwać jedną dłonią. Ogromnym udogodnieniem jest także rozbudowany interfejs Emotion UI oraz funkcja multitaskingu – podczas pisania wiadomości można jednym dotknięciem uruchomić np. kalkulator czy tryb notatek, bez konieczności wychodzenia z aktywnej aplikacji.

HUAWEI Ascend Mate zasilany jest przez baterię 4050 mAh i czterordzeniowy procesor HUAWEI Hi-Silicon 1.5GHz. Stworzone przez HUAWEI technologie oszczędzania energii QPC i ADRX sprawiają, że smartfon może pracować dwa dni bez konieczności ładowania. Ponadto prędkość ładowania baterii w HUAWEI Ascend Mate jest o ponad 30% większa niż w innych smartfonach tej klasy.

HUAWEI Ascend Mate 2

HUAWEI Ascend Mate pracuje pod kontrolą systemu. Telefon wyposażony jest w dwa aparaty: przedni o rozdzielczości 8Mpix HDR z funkcją auto-fokus oraz tylny HD 1Mpix. Dodatkowo posiada podwójny mikrofon z technologią redukcji zakłóceń, odtwarzanie dźwięku w systemie Dolby oraz możliwość nagrywania w stereo.

Ascend Mate na rynku polskim oferowany będzie w czarnej wersji kolorystycznej w sklepach Sferis, Komputronik i Euro RTV AGD w sugerowanej cenie: 1599 PLN. Telefon dostępny będzie od drugiej połowy lipca, obecnie dostępny jest już w przedsprzedaży.

blog comments powered by Disqus
HUAWEI Ascend Mate w Polsce!