PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Czajnik Idealny na Camping

Czajnik Idealny na Camping

Sezon letni to idealny czas na podróże. By móc sobie pozwolić na dłuższe wakacje często, zamiast korzystać z gotowych ofert biur turystycznych, z pobytem w kilkugwiazdkowych hotelach, wyjazdy organizuje się samodzielnie, wybierając nocleg w namiocie, przyczepie campingowej czy domku letniskowym. W takich warunkach sprawdzi się nowy czajnik firmy MPM, który pozwoli przygotować ciepłe napoje czy dania instant w polowych warunkach, a jednocześnie zajmuje mało miejsca.

Osoby, które starają się zorganizować sobie ekonomiczne wakacje raczej nie decydują się na pobyt w hotelu. Znacznie taniej jest wybrać się pod namiot, czy na kemping. W takiej sytuacji warto pomyśleć też o zabraniu drobnego sprzętu kuchennego, który pozwoli samodzielnie przygotowywać proste posiłki i ograniczy potrzebę korzystania z usług gastronomicznych. Podstawowym elementem wyposażenia każdej polowej kuchni jest czajnik. Niestety często ten „domowy” jest zbyt duży, aby zabrać go ze sobą w podróż. Dlatego firma MPM wprowadziła do swojej oferty nowy czajnik bezprzewodowy – MCZ-37, który idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji.

Pojemność 1 l, sprawia, że urządzenie ma optymalną wielkość, a zarazem pozwala ugotować ilość wody wystarczającą dla kilku osób. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje wielostopniowy system zabezpieczeń, a podświetlany włącznik ułatwia kontrolę trybu pracy. Dzięki stabilnej obrotowej podstawie i uchylnej pokrywie, z urządzenia korzysta się wygodnie nawet w warunkach polowych. Dodatkowo czajnik wyposażony jest filtr, który można bez problemu wymienić w razie zużycia. Produkt dostępny jest w kolorach: czerwony, niebieski, zielony i czarny.

MPM MCZ-37

Nowy czajnik MCZ-37 firmy MPM jest rozwiązaniem dla osób, które podróżując na własną rękę, nie lubią rezygnować z takich przyjemności jak poranna kawa czy herbata, a jednocześnie nie chcą wydawać sporo w restauracjach, hotelach czy kawiarniach. Dodatkowo, stosunkowo małe gabaryty urządzenia stanowią atut podczas pakowania.

Czajnik bezprzewodowy MCZ-37

Cena: 55 zł

Funkcje:

  • Wielostopniowy system zabezpieczeń

  • Uchylna pokrywa

  • Dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką

  • Stabilna obrotowa podstawa 360°

  • Zakryta grzałka

  • Wymienny filtr

  • Pojemność min./max. 0,4/1,0 L

  • Podświetlany włącznik

Jakie czajniki elektryczne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu czajników elektrycznych z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które czajniki elektryczne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Blaupunkt EKS401 Blaupunkt EKS401Best of the best!
2Bosch TWK 7801 Bosch TWK 7801 Sprawdź sam
3Zelmer ZCK1274X (CK1020) Zelmer ZCK1274X (CK1020) Ten ma niezłą cenę!
4Esperanza Victoria EKK013R Esperanza Victoria EKK013R Polecany model
5Zelmer Crystal 332.2 Symbio Zelmer Crystal 332.2 Symbio Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 7 Czajników Elektrycznych - Wygoda i Bezpieczeństwo!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Czajnik Idealny na Camping
Autor: Łukasz