PODPOWIEDZI:

TP-LINK TL-WR710N – router z pomysłem

TP-LINK TL-WR710N – router z pomysłem

To, co zwraca uwagę przy pierwszym kontakcie z routerem TL-WR710N to interesujący design oraz kompaktowe gabaryty. Po bliższym zapoznaniu się z najnowszym produktem TP-LINK uznanie wzbudzi także zakres funkcji. Urządzenie, pomimo niewielkich rozmiarów, pod względem funkcjonalności praktycznie w niczym nie ustępuje większej konkurencji. TL-WR710N może pracować aż w pięciu trybach: Router bezprzewodowy (tryb domyślny), Klient, Wzmacniacz sygnału, Punkt dostępowy oraz Klient WISP. Router TP-LINK TL-WR710N doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie wyjazdów jak i pracy w domu lub biurze.

Urządzenie wyróżnia się wbudowanym zasilaczem oraz wtyczką pozwalającą na podłączenie go bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Dzięki temu nie potrzebujemy dodatkowych kabli czy adapterów. Uniwersalny port USB pozwala na podłączenie zewnętrznego dysku i udostępnianie wybranych zasobów w sieci lokalnej, może również służyć do ładowania smartfonów i tabletów (gwarantowane na wyjściu napięcie 5V i prąd o natężeniu 1A). Na uwagę zasługują także dwa wejścia RJ45 – pierwszy to stały port LAN, drugi, w zależności od trybu działania, może pracować jako port WAN/LAN.

TP-LINK TL-WR710N

TL-WR710N – tryby pracy

Router bezprzewodowy (domyślny) - pozwala na stworzenie lokalnej sieci bezprzewodowej, w ramach której możemy udostępniać połączenie z internetem wielu urządzeniom bezprzewodowym. Z trybu tego możemy korzystać zarówno w domu, pracy jak i np. w hotelu. Klient - umożliwia podłączenie do sieci bezprzewodowej urządzeń wyposażonych jedynie w port Ethernet, np. konsola do gier, odtwarzacz multimedialny czy telewizor. Wzmacniacz – w trybie tym TL-WR710N wzmacnia siłę sygnału i zasięg istniejącej sieci bezprzewodowej. Punkt dostępowy – urządzenie umożliwia podłączanie urządzeń bezprzewodowych do istniejącej sieci Wi-Fi. Klient WISP – router pozwala na połączenie się z siecią bezprzewodowego dostawcy internetu oraz utworzenie własnej, bezprzewodowej sieci.

TP-LINK TL-WR710N 2

Router TP-LINK TL-WR710N objęty jest 24. miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 99 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
TP-LINK TL-WR710N – router z pomysłem