PODPOWIEDZI:

Kruger&Matz debiutuje na rynku smartfonów

Kruger&Matz debiutuje na rynku smartfonów

Marka Kruger&Matz;, specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, wprowadziła do swojego portfolio smartfony. Jednym z nich jest model LIVE, który skierowany jest do osób wymagających, ceniących elegancję i dobrą jakość. Urządzenie posiada ekran IPS o przekątnej 4,5 cala i czterordzeniowy procesor MSM8225Q Cortex A5 o taktowaniu 1.2 GHz. Marka Kruger&Matz; wyposażyła urządzenie w chipset doskonale znanego i cenionego w branży amerykańskiego producenta Qualcomm.

Marka Kruger&Matz, która znana jest z produkcji wyszukanych słuchawek z elementami drewna oraz eleganckich tabletów, poszerzyła swoją ofertę o smarfony. Model LIVE posiada czterordzeniowy procesor MSM8225Q Cortex A5, a także 1GB pamięci RAM, które zapewniają płynną pracę telefonu, w tym odtwarzanie zaawansowanych gier, przeglądanie stron WWW czy korzystanie z aplikacji internetowych. Smartfon działa na systemie Android 4.1. Pod względem parametrów technicznych konkuruje on z popularnymi telefonami na rynku, zachowując przewagę pod względem cenowym. Ponadto oferuje on przyjazny interfejs oraz funkcje ułatwiające codzienną pracę – m.in. Bluetooth 3.0, GPS, aplikacje biurowe, jak też zapewniające doskonałą rozrywkę. Telefon ma wbudowaną pamięć o pojemności 4GB, a także możliwość powiększenia jej do 32GB za pomocą karty zewnętrznej micro SD.

Kruger&Matz LIVE

Do tej pory marka Kruger&Matz była znana głównie z produktów audio. Od dłuższego czasu obserwowaliśmy dynamicznie rozwijający się segment mobile. Konsekwencją tego był nasz udany debiut na rynku tabletów, które już od roku są dostępne w ofercie marki. Wychodząc naprzeciw dalszym oczekiwaniom konsumentów uznaliśmy, że kolejnym krokiem będzie wprowadzenie na rynek smartfonów wysokiej jakości i zgodnie ze strategią marki konkurencyjnych cenowo – podkreśla Michał Leszek – Dyrektor Marketingu marki Kruger&Matz.

Model LIVE jest odpowiedni dla osób aktywnych zawodowo, na co dzień korzystających np. z telefonu służbowego i prywatnego oraz osób przedsiębiorczych, które mają dwie karty SIM np. do korzystania z Internetu i prowadzenia rozmów czy pisania SMSów lub do korzystania z karty lokalnego operatora w czasie zagranicznych podróży. Dzięki funkcji Dual SIM telefon Kruger&Matz pozwoli obsługiwać dwie osobne karty jednocześnie. Bateria w stanie czuwania może wytrzymać ok. 360h, podczas gdy w czasie rozmowy ok. 6,5 godz. Taka funkcjonalność oznacza dla jego posiadacza komfort użytkowania, wygodę i oszczędność czasu.

Kruger&Matz LIVE 2

Obudowa Kruger&Matz LIVE zachowuje równowagę pomiędzy ergonomią i biznesową elegancją. Jest smukły i lekki, dzięki czemu doskonale leży w dłoni. Smartfon posiada ekran dotykowy IPS wykonany ze szkła Dragontrail glass, o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 540x960 pikseli. Pozwala to swobodnie korzystać z zaawansowanych funkcji smartfona, w tym także przeglądać galerię doskonałej jakości zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem 8Mpix.

Z myślą o różnych upodobaniach użytkowników smartfon Kruger&Matz LIVE dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej.

Sugerowana cena detaliczna: 699 zł

blog comments powered by Disqus
Kruger&Matz debiutuje na rynku smartfonów