PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy gamingowe do 5000 zł |TOP 5|

Measy z Radiem ZET i Filmwebem

Measy z Radiem ZET i  Filmwebem

Firma Multioffice, dystrybutor produktów marki Measy, w ramach zawartych porozumień, oferuje dongle do Smart TV, które już na starcie posiadają preinstalowane pakiety użytecznych aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać m.in. z Radia ZET czy Filmwebu od razu po uruchomieniu urządzenia.

Aplikacja Radia ZET pozwala na szybki dostęp do ponad 20 internetowych kanałów muzycznych, platformy wiadomości ZETnews oraz podcastów najpopularniejszych programów. Program może pracować w tle, dzięki czemu w trakcie słuchania radia można np. przeglądać strony internetowe. Dodatkowym atutem jest możliwość kontaktowania się ze studiem i komentowania aktualnych wydarzeń.

Measy

Kinomanów może zainteresować aplikacja przygotowana przez Filmweb. Dzięki niej możliwe jest czytanie recenzji filmowych, oglądanie zdjęć, a nawet zwiastunów wideo w jakości HD. Dla zarejestrowanych użytkowników przygotowano również Gustomierz, który podpowie, jakie filmy powinniśmy obejrzeć. Dostępny jest także repertuar kin oraz program 90 kanałów telewizyjnych wraz z opcją przypominania o emisji ulubionych pozycji.

Do dyspozycji użytkowników oddano również program iFiszki, który pozwala na naukę języka angielskiego oraz sprawdza znajomość słówek. Kibice sportowi mogą natomiast skorzystać z aplikacji Football Messenger i Volleyball Messenger. Za ich pomocą można śledzić poczynania ulubionych drużyn, sprawdzać wyniki meczów, kalendarz rozgrywek oraz śledzić przebieg spotkania na żywo.

Measy

Multimedialne dongle marki Measy to urządzenia typu MiniPC, które mogą zamienić zwykły telewizor w tzw. Smart TV. Wszystkie pracują pod kontrolą systemu Android i oferują dostęp do tysięcy aplikacji w sklepie Google Play.

Ceny podstawowego modelu, Measy U1A, zaczynają się od 125 PLN brutto. Topowy model, Measy U2C, został wyceniony na 280 PLN brutto. Urządzenia objęte są 24- miesięczną gwarancją producenta.Materiał wideo prezentujący model U2Cmeasy

O firmie Measy Electronics Co., Ltd. Measy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest jednym z największych dostawców odtwarzaczy multimedialnych HD oraz kompaktowych klawiatur bezprzewodowych. Od początku stawia na pełne zrozumienie potrzeb użytkownika, nowe kierunki rozwoju oraz innowacyjność. Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafi trafnie odpowiedzieć na oczekiwania klientów, co z roku na rok jeszcze bardziej umacnia jej pozycję na światowych rynkach. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób w swojej fabryce, w Chinach oraz w nowym centrum R&D, które mieści się w Korei Południowej. Miesięczna produkcja przekracza pół miliona sztuk, a produkty trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym także do Polski. Measy to technologia jutra dostępna dla każdego. Więcej informacji: www.measypolska.pl

blog comments powered by Disqus
Measy z Radiem ZET i Filmwebem