PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Toshiba przedstawia nowe przenośne głośniki bezprzewodowe z Bluetooth TY-SP1EU i TY-SP3EU

Toshiba przedstawia nowe przenośne głośniki bezprzewodowe z Bluetooth TY-SP1EU i TY-SP3EU

Toshiba Europe GmbH przedstawiła dzisiaj dwa nowe głośniki bezprzewodowe TY-SP1EU i TY-SP3EU. Zaprojektowane z myślą o wygodnym i łatwym użytkowaniu w różnych sytuacjach – podczas spotkania z przyjaciółmi lub ważnej rozmowy konferencyjnej.

Wysokiej jakości dźwięk i odpowiednia moc dla użytkowników laptopów, smartfonów i tabletów.

Za pomocą przenośnych głośników Toshiba TY-SP łatwo można połączyć się bezprzewodowo z każdym urządzenie korzystającym z Bluetooth i przesyłać strumieniowo muzykę lub rozmowę telefoniczną w doskonałej jakości. Zarówno TY-SP1EU, jak i TY-SP3EU umożliwiają użytkownikom dostęp do ulubionej muzyki na tablecie, wyszukiwanie ulubionych piosenek na smartfonie i odtwarzanie ich głośno ze świetną jakością dźwięku. Dodatkowo obydwa głośniki wyposażone są w gniazdo line-in, które pozwala na podłączenie innych urządzeń nieobsługujących Bluetooth. Dzięki tym funkcjom użytkownicy mogą zabrać sprzęt gdzie tylko chcą – np. na imprezę - i cieszyć się wysoką jakością odtwarzanych dźwięków w każdych okolicznościach.

TY-SP1EU – Rozmowy konferencyjne z wyraźnym i czystym dźwiękiem

TY-SP1EU posiada wbudowany czuły mikrofon, który idealnie spełnia funkcję zestawu głośnomówiącego podczas rozmów konferencyjnych lub prywatnych. Głos przychodzący odtwarzany jest czysto i głośno, zaś wychodzące dźwięki są przechwytywane i wzmacniane w celu zapewnienia jak najlepszego zrozumienia rozmawiających osób. Dzięki TY-SP1EU użytkownicy mogą zebrać się przy stole i mieć pewność, że ich pomysły będą słyszalne dla odbiorcy, niezależnie gdzie spotkanie będzie się odbywało – kompaktowe rozmiary umożliwiają zabranie urządzenia ze sobą w każde miejsce i przeprowadzenie telekonferencji na miejscu. Wbudowany radiator basu łączy doskonałe poziomy basów i przenośny design, z TY-SP1EU można korzystać wszędzie – na grill-party, kampingu, plaży lub po prostu w domu.

Wszystko to sprawia, że dostępny w kolorze arktycznej bieli, ważący zaledwie 100 gramów i zapewniający aż do 8 godzin pracy na akumulatorze TY-SP1EU jest doskonałym przenośnym głośnikiem.

Toshiba TY-SP1EU

TY-SP3EU – Doskonałe basy

2.1 – kanałowy głośnik stereo TY-SP3EU, z 5-watowym wzmacniaczem basów przenosi jakość odtwarzanych dźwięków z przenośnego urządzenia na nowy, wyższy poziom - oferując możliwość dzielenia się muzyką z innymi. Pozwala na 2-kanałowe odtwarzanie dla uzyskania wyrafinowanych doznań, zaś basy i moc TY-SP3EU sprawdzą się na każdej imprezie. TY-SP3EU posiada elegancki i kompaktowy wygląd, dostępny jest w czarno-matowym lub białym wykończeniu. Akumulator zapewnia do 10 godzin czasu odtwarzania, co umożliwia długie użytkowanie w czasie całego dnia.

Toshiba TY-SP3EU

Intuicyjna i szybka obsługa

Aby zapewnić wysoką funkcjonalność i pełną kontrolę użytkownikowi za pomocą kilku dotknięć, w obydwu modelach zostały umieszczone przyciski szybkiego dostępu. Przyciski działają w sposób wysoce intuicyjny i praktyczny, dzięki nim możliwe jest włączanie, pauzowanie, przeskakiwanie utworów lub odbieranie rozmów bez przerywania imprezy czy biznesowej rozmowy.

Przenośne bezprzewodowe głośniki Toshiba TY-SP1EU i TY-SP3EU będą dostępne w Europie w IV kwartale 2013 roku.

blog comments powered by Disqus
Toshiba przedstawia nowe przenośne głośniki bezprzewodowe z Bluetooth TY-SP1EU i TY-SP3EU