PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Spyro Reignited Trilogy – Fioletowy smoczek atakuje komputery!

Zagraj jako pierwszy w Battlefield 4!

Zagraj jako pierwszy w Battlefield 4!

Walka w Battlefield 4 rozgorzeje już w najbliższy weekend! Choć do premiery pozostało bez mała 2 miesiące, to już w tę sobotę 14 września 40 szczęśliwców otrzyma możliwość stanięcia twarzą w twarz w grze, która przenosi starcia na niedostępny dla innych tytułów poziom.

Dla wszystkich fanów, którzy nie mogą się już doczekać emocji związanych z Battlefield 4, firma Electronic Arts przygotowała imprezę #B4BF4! W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia kilkudziesięciu szczęśliwców będzie miało okazję wzięcia udziału w przedpremierowej rozgrywce toczonej na mapie „Sztorm na Paracelach” pokazywanej w trakcie targów Gamescom.

Chcąc wygrać możliwość zagrania w Battlefield 4 już w ten weekend należy wziąć udział w przygotowanym z tej okazji konkursie. Wystarczy zalogować się na battlelog.battlefield.com i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w naszej imprezie?”. Jury nagrodzi zaproszeniami 40 najciekawszych odpowiedzi.

bf4

Z całego wydarzenia zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. 14 września między godziną 17:00 a 21:00 pod adresem Twitch.tv będzie można obejrzeć całe 4 godziny gry w Battlefielda 4 z polskim komentarzem! Partnerem przedpremierowego pokazu jest firma AMD, która dostarcza 32 komputery PC uzbrojone w potężne procesory AMD FX oraz niezwykle szybkie karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7000 wykorzystujące zaawansowaną architekturę GCN. Połączona moc tego sprzętu umożliwia uzyskanie maksimum możliwości najnowszej technologii Frostbite™ 3, dzięki której Battlefield 4 dostarcza wrażeń niespotykanych gdziekolwiek indziej.

Za stworzenie realistycznego pola walki odpowiadać będą monitory marki LG. Wśród nich znajdą się najnowsze modele UltraPanoramiczne 29EA93, które oferują szersze pole widzenia stając się dodatkowym wyposażeniem żołnierza w Battlefield 4.

blog comments powered by Disqus
Zagraj jako pierwszy w Battlefield 4!
Autor: Łukasz