PODPOWIEDZI:

Nokia Booklet 3G i Nokia X6 niebawem w sprzedaży

Nokia Booklet 3G i Nokia X6 niebawem w sprzedaży

Wkrótce długo oczekiwane premiery... Nokia Booklet 3G i telefonu muzycznego Nokia X6 16 GB. Właśnie trwają zapisy na oba urządzenia na stronach www.nokia.pl. Pierwsze egzemplarze Nokia X6 16GB w cenie 1599 PLN trafią do polskich użytkowników już w połowie marca, zaś Nokia Booklet 3G w cenie 2999 PLN z futerałem w komplecie – dwa tygodnie później.

Nokia Booklet 3G

Nokia Booklet 3G to lekki i dosyć poręczny netbook w aluminiowej obudowie, który udostępnia pełną gamę zaawansowanych możliwości komputera osobistego. Dzięki długiemu czasu pracy na baterii - 12 godzin, mini-laptop jest wprost stworzony dla osób prowadzących mobilny styl życia. Duży wybór opcji komunikacyjnych oferuje użytkownikom szybki dostęp do Internetu, w tym także do szerokiej oferty usług Ovi, umożliwiając im jak najlepsze wykorzystanie każdej chwili i każdej okazji.

Nokia Booklet 3G

10-calowy, szklany ekran umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości HD. Natomiast wbudowany odbiornik A-GPS z aplikacją Ovi Maps, w ciągu kilku sekund wskazuje aktualne położenie i umożliwia korzystanie z pełni funkcji map. Nokia Booklet 3G udostępnia także inne zaawansowane usługi Ovi, takie jak przeglądanie i odtwarzanie milionów utworów ze sklepu Nokia Music Store (www.music.nokia.pl).

Nokia Booklet 3G

Muzyczne inspiracje z Nokia X6

Muzyczny telefon Nokia X6 - to wszechstronne urządzenie przystosowane do rozrywki. Pamięć X6 wynosząca 16GB pozwala na przechowywanie kolekcji ulubionej muzyki, zdjęć i filmów. Można je przeglądać na panoramicznym ekranie dotykowym o proporcjach 16:9 i przekątnej 3,2. Nokia X6 16GB docenią nie tylko miłośnicy muzyki, ale i osoby lubiące być w stałym kontakcie z przyjaciółmi. Nokia X6 16 GB tętni życiem, dając dostęp z ekranu głównego do 20 znajomych, ulubionych wirtualnych społeczności, takich jak Facebook oraz do Ovi Sklepu.

Nokia X6

blog comments powered by Disqus
Nokia Booklet 3G i Nokia X6 niebawem w sprzedaży