PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Szczęśliwa 13 GG - urodziny komunikatora Gadu Gadu

Szczęśliwa 13 GG - urodziny komunikatora Gadu Gadu

W tym roku swoje trzynaste urodziny obchodzi jedna z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych marek polskiego internetu. Komunikator GG, bo o nim mowa, to połączenie prostoty i użyteczności, które zaowocowało ogromnym sukcesem. Dziś na GG loguje się ponad 8 milionów użytkowników miesięcznie.

W 2000 roku po raz pierwszy dane nam było usłyszeć charakterystyczny dźwięk przychodzącej wiadomości. Ile przyjaźni, znajomości i miłości zrodziło się w czasie rozmów odbywanych za pomocą tego komunikatora? Trudno zliczyć. Jedno jest pewne – GG nadal jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów, a jego ciągły rozwój pozwala zdobywać nowych fanów uśmiechniętego słoneczka. Na początku było to proste narzędzie do szybkiego porozumiewania się w sieci. Obecnie oprócz multimedialnych rozmów można za jego pomocą między innymi wysyłać darmowe wiadomości SMS, wspólnie z przyjaciółmi grać w gry czy przesłać pliki i zdjęcia.

gg

Oczywiście, GG to nie tylko komunikacja na komputerach w domu, szkole i pracy. Komunikator od lat jest dostępny w wersji mobilnej na telefony komórkowe oraz smartfony, co pozwala milionom użytkowników cieszyć się bezpłatnymi rozmowami wszędzie tam, gdzie mają dostęp do sieci.

Wiele ciekawych informacji na temat historii GG można znaleźć również w tym filmie: https:// youtu.be/q2R2Gg6vw3w.

Z okazji jubileuszu GG wspólnie z producentem sprzętu elektronicznego iBOX przygotowali konkurs promujący pozytywne zachowania w komunikacji przez Internet. Uczestnicy zabawy mają za zadanie zaproponowanie swojej wersji regulaminu, jaki powinien obowiązywać użytkowników GG w czasie rozmów za pośrednictwem komunikatora. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone jednym z 13 tabletów z najnowszej serii iBOX. Więcej informacji na temat konkursu i nagród można znaleźć na dedykowanej stronie: https:// urodziny.gg.pl/.

Informacje o marce iBOX: iBOX jest znaczącym producentem sprzętu elektronicznego, oferującym na polskim rynku szereg rozwiązań dla klientów indywidualnych. Wśród produktów znaleźć można większe sprzęty przeznaczone do użytkowania biurowego czy domowego, ale również te mobilne, jak chociażby odtwarzacze mp3 i mp4 czy tablety.

blog comments powered by Disqus
Szczęśliwa 13 GG - urodziny komunikatora Gadu Gadu