PODPOWIEDZI:

Czy mężczyzna może zostać ekspertem w praniu?

Czy mężczyzna może zostać ekspertem w praniu?

Czy można z dnia na dzień stać się ekspertem w nowej dziedzinie? Jeśli ma się odpowiednie narzędzia, to pewnie, że tak! Firma Samsung Electronics we współpracy z P&G; stworzyła aplikację mobilną „Ekspert w praniu”, która przygotuje każdego mężczyznę na odwieczne pytanie – jak właściwie mam prać ubrania?

Stara pralka, słaby proszek – takie pranie nie może się udać. Szkoda wyrzucać nasze ulubione ubrania. W pralkach typu Eco Bubble bez trudu wypierzemy kurtkę z Gore-texu, zaplamione koszule czy bardzo delikatne stroje kobiece, które kosztowały majątek. Technologia Eco Bubble, w którą wyposażone są pralki Samsung, to rewolucja w praniu. W wyniku połączenia wody, proszku i powietrza tworzy się aktywna piana. Delikatne bąbelki o wiele efektywniej wykorzystują piorące właściwości detergentu i wnikają w tkaniny do 40 razy szybciej i głębiej. Wystarczy więc niska temperatura wody, aby prać tak samo skutecznie jak w gorącej.

eco bubble

Weź smartfon, pierz i zaimponuj pomysłowością!

Nie masz pojęcia na temat prania? Źle dobrałeś kolory ulubionych ubrań? Z Samsung Apps (a od 26 września także z Google Play) na smartfon czy tablet z Androidem pobierz aplikację „Ekspert w praniu”, która podpowiada jak prać skutecznie. Dzięki niej dowiesz się jak usuwać trudne plamy, efektywnie dozować detergent i dobierać kolory przed praniem. Aplikacja ma też funkcję mierzenia twardości wody na podstawie lokalizacji oraz słownik symboli na metkach.

eco bubble

Wśród nowych pralek Samsung jest model z WiFi, który możesz uruchomić za pomocą smartfona z dowolnego miejsca, a po zakończeniu prania dostaniesz powiadomienie o tym, że jest gotowe. Możesz zająć się milszymi zajęciami nie martwiąc się o to, że zapomnisz wyjąć pranie. Pralka z Samsung WiFi pomieści do 12 kg ubrań, dlatego od teraz bez problemu możesz zrobić jedno pranie na dwa tygodnie. Wolisz prać mniej ale częściej? Dzięki funkcji Smart Load Sensing pralka sama dobierze niezbędną ilość energii i wody do załadunku.

Zainstaluj aplikację „Ekspert w praniu” i zapomnij raz na zawsze o problemach związanych z praniem.

blog comments powered by Disqus
Czy mężczyzna może zostać ekspertem w praniu?