PODPOWIEDZI:

ZTE Grand S Flex - pierwszy smartfon LTE od ZTE w Polsce

ZTE Grand S Flex - pierwszy smartfon LTE od ZTE w Polsce

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, wprowadza na polski rynek smartfona z wbudowanym modemem LTE - model Grand S Flex, posiadający 5-calowy wyświetlacz HD, dwurdzeniowy procesor oraz 16GB wewnętrznej pamięci.

  • Wprowadzenie smartfona obsługującego łączność LTE na tak ważny rynek jak Polska jest realizacją dwóch istotnych dla naszej firmy celów, jakimi są obecność flagowych modeli na wszystkich liczących się rynkach oraz inwestowanie w rozwój technologii Long Term Evolution – podkreśla Deng Yuchen, dyrektor marketingu w ZTE Poland, który odpowiada za wdrożenie nowej strategii marki w segmencie mobile.

ZTE Grand S Flex

ZTE Grand S Flex to jeden z modeli wchodzących w skład popularnej serii Grand, która charakteryzuje się parametrami właściwymi dla high endowych smartfonów. Urządzenie wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x720 pikseli odwzorowujący 16 milionów kolorów oraz aparat o matrycy 8MPxz funkcją autofokus oraz czterokrotnym zoomem cyfrowym. Smartfon umożliwia nagrywanie wideo w jakości 1080p z szybkością 15kl/s.

Urządzenie pracuje w oparciu o dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz uznanej marki Qualcomm, który płynnie obsługuje aplikacje działające pod kontrolą systemu Android Jelly Bean w wydaniu 4.1. ZTE Grand S Flex umożliwia szybki transfer danych za sprawą modemu LTE, który w zakresach 800/900/1800/2600MHz oferuje download na poziomie do 100Mb/s. Na pokładzie urządzenia znalazł się także moduł Bluetooth w wersji 4.0, służący do szybkiego przesyłania plików oraz mocna bateria o pojemności 2300mAh pozwalająca na długie godziny pracy lub multimedialnej rozrywki.

ZTE Grand S Flex 2

Nowy smartfon ZTE charakteryzuje się niezwykle smukłą obudową, która w najcieńszym miejscu ma zaledwie 8.5mm. Producent oferuje model Grand S Flex w kilku wersjach kolorystycznych. Cena oraz dostępność modelu będą znane pod koniec roku.

blog comments powered by Disqus
ZTE Grand S Flex - pierwszy smartfon LTE od ZTE w Polsce