PODPOWIEDZI:

Niech moc będzie z Wami - nowy zestaw audio do Sharp

Niech moc będzie z Wami - nowy zestaw audio do Sharp

Podążając za najświeższymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi, Sharp wzbogacił portfolio swoich produktów audio o nowy lifestylowy zestaw głośnikowy Bluetooth o wyjątkowo ciekawym designie. Kosmiczne kształty urządzenia uzupełnia charakterystyczny dźwięk towarzyszący rozsuwaniu się głośnika. Rozpoznają go z pewnością fani Gwiezdnych Wojen, a w szczególności Lorda Vadera.

Nowy zestaw głośnikowy Bluetooth Sharp GX-BT7 to idealne uzupełnienie dla urządzeń przenośnych – tabletów, smartfonów, czy notebooków.

Użytkownicy GX-BT7 mogą zapomnieć o plączących się kablach, bowiem dzięki technologii Bluetooth głośnik odtwarza muzykę bezprzewodowo.

Zestaw jest kompatybilny praktycznie ze wszystkimi standardami multimedialnymi, dlatego synchronizacja z pozostałymi urządzeniami w domu nie powinna przysporzyć żadnych trudności.

Sharp GX-BT7

Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez nowy, lifestylowy zestaw głośnikowy Sharp jest technologia NFC. Dostarczane wraz z urządzeniem tagi NFC eliminują konieczność dokonywania długotrwałych synchronizacji zestawu. Tag NFC wystarczy przymocować w dowolnym miejscu pomieszczenia w odległości do 10 metrów od zestawu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już podchodzić do urządzenia w celu zetknięcia go ze źródłem sygnału i uzyskania połączenia, jak często ma to miejsce w przypadku innych urządzeń dostępnych na rynku. Wystarczy jedynie zbliżyć smartfon czy tablet do znajdującego się w zasięgu ręki taga

Sharp GX-BT7

Zestaw głośnikowy Bluetooth Sharp GX-BT7 obsługuje także protokoły Android Open – Accessory. Po połączeniu przez złącze USB z urządzeniem pracującym w systemie Android, może działać w tradycyjny sposób. Korzystanie z serwisów typu YouTube, oglądanie filmów, gra online czy słuchanie muzyki nie jest ograniczone w żaden techniczny sposób, tym bardziej, że głośnik obsługuje nie tylko formaty MP3 i WMA, ale też przetwarza cyfrowy sygnał PCM. GX-BT7 współpracuje również ze wszystkimi urządzeniami Apple (do iPhone 4S) i standardowymi pamięciami USB. Wszystkie te urządzenia podłączone do nowego zestawu Sharp są jednocześnie ładowane.

Sharp GX-BT7

Nowy zestaw Sharp wyróżnia się wyjątkowym designem. Cylindryczny kształt i stylistyka zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Zdobią go zamontowane diody LED, które rytmicznie pulsują, pokazując siłę odtwarzanego dźwięku. Urządzenie posiada także elektrycznie zasilany mechanizm rozsuwający głośniki z oryginalnym pneumatycznym odgłosem. Dźwięk, który dopełnia kosmicznego wyglądu GX-BT7, z pewnością  nasunie skojarzenia wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen. Niech moc będzie z Wami!

Najważniejsze cechy GX-BT7

  • Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Bluetooth
  • Pełna zgodność z urządzeniami Apple przez iAP i umieszczony na górze port USB
  • Ruchomy mechanizm z oryginalnym pneumatycznym odgłosem
  • Niebieskie podświetlenie LED zsynchronizowane z rytmem odtwarzanych dźwięków
  • Całkowita moc wyjściowa 20 W
  • Dwie etykiety NFC i podstawa dla urządzeń iPad w zestawie
  • Niskie zużycie energii - zaledwie 0,4 W w trybie czuwaniaCena: 549,-

Informacje o firmie Sharp Firma Sharp istnieje od ponad 100 lat. Od 1912 roku nieustannie rozwija się, wprowadzając na rynek nowe produkty, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Sharp jest światowym liderem w dziedzinie LCD, technologii LED oraz fotowoltaiki. Jako jedyna firma na świecie oferuje klientom telewizory z technologią Quattron oraz produkty Home & Environment z technologią Plasmacluster. Sharp nie tylko tworzy innowacyjne produkty, ale także kształtuje nowy styl życia w XXI wieku. Nasze pomysły poprawiają, upraszczają i uprzyjemniają codzienność w pracy i w domu. Sprawdzają się w biurach i fabrykach, w zaciszu domowego salonu i w kuchni. W poszukiwaniu elektroniki o nowym wymiarze, opieramy się na trzech filarach: rozwiązaniach dla domu, biura oraz systemach mobilnych. Firma Sharp przywiązuje najwyższą wagę do rozwoju i badań. Firma nieustannie inwestuje w badania i rozwój, a w licznych centrach badawczo-rozwojowych firmy na całym świecie pracuje ponad 8000 pracowników. Stąd bierze się nasz istotny wkład w rozwój szeregu technologii stosowanych nie tylko w urządzeniach z logo Sharp, ale także naszych konkurentów. W globalnej ofercie produktowej Sharp znajduje się szeroka gama produktów elektroniki użytkowej, sprzęt AGD, biurowe urządzenia wielofunkcyjne, oświetlenie LED, a także telefony komórkowe i panele słoneczne. Ponadto pracujemy nad rozwojem kluczowych podzespołów cyfrowych do urządzeń elektronicznych. www.sharp.pl.

blog comments powered by Disqus
Niech moc będzie z Wami - nowy zestaw audio do Sharp