PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Kamerki samochodowe a prawo – Co jest legalne, a co nie w czasach RODO?

Measy: ten sam rozmiar - większe możliwości

Measy: ten sam rozmiar - większe możliwości

Firma Measy Electronics wprowadziła na rynek nową wersję popularnego dongla U2A, czyli model U2B. W stosunku do poprzednika, nowy model wyposażony został między innymi w 8GB pamięci flash oraz moduł Bluetooth.

Wbudowany moduł Bluetooth to bardzo przydatna rzecz w nowym donglu. Pozwala na przykład na podłączenie dodatkowych akcesoriów takich, jak słuchawki, mysz czy klawiatura, bez konieczności podpinania ich do portu USB. Wolny port USB umożliwia natomiast w tym czasie podłączenie pamięci masowej, np. pendrive’a, na którym przechowywane są nasze filmy lub ulubiona muzyka.

W stosunku do U2A, nowy model zyskał również dodatkowe 4GB pamięci co spodoba się osobom, które gromadzą na urządzeniu sporo danych.

Measy U2B

Measy U2B pracuje pod kontrolą wydajnego dwurdzeniowego procesora Rockchip RK3066, taktowanego zegarem 1,6GHz oraz systemu operacyjnego Android w wersji 4.1. Urządzenie ma też 1GB pamięci RAM. Komunikacja z siecią odbywa się bezprzewodowo, w standardzie 802.11n z szybkością transferu danych do 150Mb/s.

Obudowa ma rozmiary 101,8x39x12,5mm i znalazło się tam miejsce dla pełnowymiarowego portu USB, dodatkowego portu microUSB, czytnika kart microSD, przycisku Reset czy przycisku Standby.

Measy U2B 2

Measy U2B objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta i jest już dostępny w polskich sklepach, w sugerowanej cenie 249 PLN brutto.

Prezentację wideo Measy U2B można zobaczyć pod adresem: youtu.be/LGce5jCqFJg

blog comments powered by Disqus
Measy: ten sam rozmiar - większe możliwości
Autor: Łukasz