PODPOWIEDZI:

Dźwięk na miarę wnętrza - Kino domowe HKTS 5

Dźwięk na miarę wnętrza - Kino domowe HKTS 5

Harman Kardon HKTS 5 to świetne kino domowe na każdą kieszeń! Dowiedzcie się więcej na temat tego solidnego, ekonomicznego kina domowego, które zachwyci Was świetną jakością dźwięku.

Harman Kardon HKTS 5 brzmi równie doskonale jak inne modele popularnej linii HKTS, i tak samo jak one tworzy w pomieszczeniu dookólny potężny, robiący wrażenie, kinowy dźwięk. Cena jest jednak dużo niższa . Skutkiem tego jest zejście z mocą głośnika niskotonowego do 60 W. Parametry zestawu czynią z niego znakomite źródło dźwięku dla niewielkiego wnętrza, którego właścicielowi nie zależy, aby kolumny były olbrzymie. Istotnie, tylko subwoofer ma tu słuszniejsze wymiary (a i tak zaledwie 35 cm wysokości), bo nie sposób zmieścić do mniejszej skrzynki potężnego, 20-centymetrowego, przetwornika w kształcie stożka, produkującego mięsiste, bardzo dynamiczne basy w zakresie częstotliwości 50-150 Hz.

Harman Kardon HKTS 5

Do czterech satelitów załadowanotakże po jednym 75-milimetrowym średniotonowcu i tweeterze o średnicy 12 mm. To dość, by wydobyć nawet 80 W na kanał. Tyle samo bez trudu wyciśniemy również z kolumny centralnej, choć dostała ona dwa przetworniki średniotonowe i większy, 19-milimetrowy wysokotonowiec. Przydaje się regulacja głośności, oraz kontrola zwrotnicy i fazy subwoofera.

Jeśli zatem film, telewizja lub muzyka z płyty mają zabrzmieć pełnią swego dźwiękowego bogactwa, a nie chcesz się narażać na awantury ze strony sąsiadów, którzy przyczepią się o zbyt dużą głośność muzyki, wybór HKTS 5 będzie strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza, że kosztuje tylko 1699 zł, co jest kuszącą ceną.

blog comments powered by Disqus
Dźwięk na miarę wnętrza - Kino domowe HKTS 5