PODPOWIEDZI:

LG SWIFT L9 II - kolejny solidny smartfon od LG już w Polsce

LG SWIFT L9 II - kolejny solidny smartfon od LG już w Polsce

Oferta telefonów 3G od firmy LG właśnie poszerzyła się o model LG SWIFT L9 II, który jest już dostępny na naszym rynku. Dołączył on do telefonów L3II, L5II oraz L7II. W połowie bieżącego miesiąca pojawi się on również w ofercie sieci Plus.

LG Swift L9II wyposażono w łączność opartą na technologii Dual Carrier, która pozwala na przesyłanie danych w sieciach 3G z prędkościami zbliżonymi do technologii 4G. Dzięki temu internet w telefonie będzie niezwykle szybki, a surfowanie po internecie przyjemne.

LG SWIFT L9 II

Łączność Dual Carrierr to nie jedyna zaleta nowego modelu. LG Swift L9II ma także duży, 4,7-calowy wyświetlacz, zapewniający świetną jakość obrazu. Jest tu matryca True HD IPS, dzięki której model L9II wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań, zapewniając szerokie kąty widzenia i żywe kolory. Dwurdzeniowy procesor 1,4 GHz odpowiada za wydajność nowego smartfona.

Również oprogramowanie nie zawodzi. Wśród opracowanych przez LG funkcji warto wymienić choćby QSlide 2.0, umożliwiającą jednoczesne korzystanie z kilku aplikacji, np. sprawdzanie kalendarza podczas wysyłania wiadomości SMS, czy wyświetlanie stron WWW w cza-sie oglądania filmu. Skutecznie zwiększa to funkcjonalność smartfona. Inną nowością jest QuickRemote, wykorzystujący dostępny w telefonie nadajnik podczerwieni. Twój telefon może z powodzeniem być Twoim Centrum Dowodzenia, pozwalając Ci na na przykład sterowanie telewizorem, odtwarzaczem DVD czy Blue-Ray. Całość uzupełnia QuickMemo do błyskawicznego tworzenia notatek czy QuickTranslator pozwalającym na bardzo łatwe i proste tłumaczenie pomiędzy 48 językami przy użyciu aparatu w telefonie - teraz dogadamy się w każdym miejscu na świecie.

LG SWIFT L9 II 2

Smartfon LG Swift L9II jest już dostępny na naszym rynku, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1249 zł.

blog comments powered by Disqus
LG SWIFT L9 II - kolejny solidny smartfon od LG już w Polsce