PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Soundbary do 2000 zł |TOP 5|

Nokia C5 - pierwszy model z Cseries

Nokia C5 - pierwszy model z Cseries

Nokia zaprezentowała dziś nowy model telefonu C5 — pierwsze urządzenie z Ceseries. Docenią je z pewnością fani Internetu, ponieważ przesyłanie zdjęć i wiadomości oraz dostęp do sieci społecznościowych za pośrednictwem telefonu Nokia C5 jest wyjątkowo prosty. Nowy model Nokia jest poręczny i niedrogi - jego szacowana cena detaliczna wyniesie 135 euro.

Nokia C5

Premierowa Nokia C5 umożliwia stały kontakt z najważniejszymi osobami. Telefon jest eleganckim urządzenie dającym bezpośredni dostęp do ulubionych kontaktów z ekranu głównego, a w książce telefonicznej widoczne są aktualne statusy znajomych w serwisie Facebook. Dzięki aplikacji Nokia Messaging korzystanie z kont e-mail na Ovi Mail lub innych usługodawców jest wyjątkowo proste. Nokia C5, wyposażona w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix, kartę pamięci o pojemności 2 GB oraz szybką transmisję danych do łatwego przesyłania zdjęć i wideo, zapewnia wyjątkowe możliwości udostępniania multimediów.

Nokia C5

Dodatkowo Nokia C5 zawiera najnowszą wersję Ovi Map z bezpłatną nawigacją pieszą i samochodową oraz funkcją udostępniania swojej lokalizacji znajomym z Facebooka. Nokia C5 to niezawodne urządzenie, za pomocą którego można szybko przeglądać strony internetowe oraz personalizować jego zawartość dzięki aplikacjom z Ovi Sklepu.

Nokia C5

Telefon Nokia C5 będzie dostępny na wybranych rynkach w drugim kwartale 2010 roku.

blog comments powered by Disqus
Nokia C5 - pierwszy model z Cseries