PODPOWIEDZI:

Budka telefoniczna, której jeszcze nie widzieliście!

Budka telefoniczna, której jeszcze nie widzieliście!

Pomysłowość producentów sprzętu RTV nie zna czasem granic, szczególnie jeżeli chodzi o promocję swoich produktów, usług czy też technologii. Świetnym tego przykładem jest jedyna w swoim rodzaju budka telefoniczna stworzona przez firmy Qualcomm i HTC. Zobaczcie ją sami.

W dzisiejszych czasach telefon musi oferować naprawdę sporo, jeżeli chce się dobrze sprzedać. Jednym z ważniejszych aspektów jest tu wbudowany aparat fotograficzny, który wielu osobom zastępuje cyfrówkę i pozwala nadal robić zdjęcia czy kręcić filmy w dobrej jakości.

budka

Procesory Snapdragon od firmy Qualcomm, są na rynku smartfonów bardzo cenione. Świetnie wykorzystują one najnowocześniejsze technologie w urządzeniach mobilnych. By to potwierdzić firma Qualcomm stworzyła budkę telefoniczną w bardzo dosłowny sposób. Składa się ona bowiem z aż 130 smartfonów HTC One nagrywających z szybkością 60 klatek na sekundę. Są one oczywiście wyposażone w procesor od Qualcomma. Innowacyjna budka telefoniczna potrafi uchwycić, przetwarzać i renderować ujęcia w widoku o 540 stopniach. Efekt jest powalający.

blog comments powered by Disqus
Budka telefoniczna, której jeszcze nie widzieliście!