PODPOWIEDZI:

Sukces Samsunga GALAXY S4 - 40 milionowy egzemplarz sprzedany!

Sukces Samsunga GALAXY S4 - 40 milionowy egzemplarz sprzedany!

Flagowy smartfon rodziny galaxy - model Galaxy S4 - został już sprzedany w liczbie 40 milionów. Jest to imponujący wynik, a warto zaznaczyć, że telefon dalej całkiem nieźle się sprzedaje.

Firma Samsung z dumą poinformowała, że ich flagowy smartfon Samsung Galaxy S4 sprzedał się już w liczbie 40 milionów, przynosząc firmie znaczne korzyści i podbijając rynek smartfonów. Telefon na rynku dostępny jest około pół roku i już po paru miesiącach sprzedany został w liczbie 30 milionów.

Po liczbie 30 milionów, tempo sprzedaży spadło, ale telefon wciąż był niezwykle popularny. Obecnie smartfon Samsung Galaxy S4 dalej znajduje wielu nabywców i uzyskuje świetne opinie.

Samsung GALAXY S4

Gdzie tkwi fenomen tego modelu? Na pewno po części w dobrej promocji i rozpoznawalności serii Galaxy, ale nie należy zapominać o świetnej specyfikacji telefonu i jego innowacyjności. Ma on na przykład pięciocalowy wyświetlacz typu Full HD Super AMOLED, wyświetlający obrazy w rozdzielczości 1080p. Za robienie zdjęć w wysokiej jakości, odpowiada natomiast aparat o rozdzielczości 13 megapikseli. Prawdziwym hitem okazała się możliwość sterowania telefonem za pomocą gestów. Również wydajność czy kompatybilność z najnowszymi protokołami dostępu do internetu, to duże zalety smartfonu.

Warto dodać, że firma Samsung wciąż poszerza rodzinę galaxy o kolejne telefony, tablety oraz smartwatche, szukając przy ich tworzeniu kolejnych innowacji. Któż jednak zdoła prześcignąć Galaxy S4 w liczbie sprzedanych sztuk? Możliwe, że na kolejną rewolucję jeszcze trochę poczekamy.

blog comments powered by Disqus
Sukces Samsunga GALAXY S4 - 40 milionowy egzemplarz sprzedany!