PODPOWIEDZI:

Usługa strumieniowania gier Playcast oparta na technologii NVIDIA GRID w Bouygues Telecom

Usługa strumieniowania gier Playcast oparta na technologii NVIDIA GRID w Bouygues Telecom

Nowa technologia NVIDIA GRID, która umożliwia strumieniowanie gier z chmury platformie Playcast, została doceniona i wykorzystana przez francuskiego operatora telefonii stacjonarnej i komórkowej, markę Bouygues Telecom.

Klienci firmy Bouygues Telecom mogą zacierać ręce, gdyż od teraz mają natychmiastowy dostęp do ponad 50 tytułów. Wystarczy posiadać telewizor wyposażony w przystawkę Bbox Senation.

„NVIDIA i Playcast dostarczyły skalowalny i wysokowydajny system do obsługi gier w chmurze dla naszych klientów łącz szerokopasmowych”, powiedział Franck Abihssira, szef działu usług w firmie Bouygues Telecom. „Dzięki temu Bouygues Telecom może zaoferować usługi zapewniające wspaniałą przyjemność z gier dla 1,5 miliona abonentów.”

Wysokowydajne serwery oparte na innowacyjnej technologii NVIDIA GRID wykorzystują wszystkie obliczenia niezbędne w usłudze udostępniania gier w chmurze. Z drugiej strony, oprogramowanie Playcast strumieniuje zawartość z centrów danych firmy telekomunikacyjnej Bouygues Telecom.

NVIDIA GRID

„Usługa gier transmitowanych z chmury oparta na urządzeniu Bbox stawia firmę Bouygues Telecom w awangardzie technologicznej rynku gier”, powiedział Phil Eisler, dyrektor generalny ds. gier w chmurze w firmie NVIDIA. „Strumieniowanie gier to najłatwiejsza metoda dostarczania rozrywki na dowolne urządzenie. To przyszłość dla świata gier.”

“Usługi udostępniania gier oparte na urządzeniach Bbox uruchomiono w zeszłym roku i od tego czasu zapewniły użytkownikom setki tysięcy godzin rozrywki”, powiedział Guy de Beer, dyrektor generalny firmy Playcast. „Dzięki rozbudowie systemu o sprzęt oparty na technologii NVIDIA GRID jesteśmy przygotowani na jego wzmożone obciążenie w okresie świątecznym oraz do dalszego rozwoju w przyszłym roku.”

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat technologii NVIDIA GRID, to odwiedźcie ten LINK

blog comments powered by Disqus
Usługa strumieniowania gier Playcast oparta na technologii NVIDIA GRID w Bouygues Telecom