PODPOWIEDZI:

Świetne akcesoria do iPada Air od firmy Logitech

Świetne akcesoria do iPada Air od firmy Logitech

Firma Logitech znana jest z tworzenia dobrej jakości akcesoriów do popularnych tabletów. W listopadzie wchodzi na rynek nowa seria akcesoriów, które tym razem dedykowane są tabletowi iPad Air od firmy Apple. Dowiedzcie się więcej o tych urządzeniach z naszego newsa.

Nowa seria akcesoriów cechuje się przede wszystkim dobrymi materiałami, z których zostało wykonane. Kolejnym plusem jest bezprzewodowe działanie, dzięki technologii Bluetooth. Dochodzi do tego także wysoka ergonomia.

Logitech FabricSkin Keyboard Folio for iPad Air

Logitech FabricSkin Keyboard Folio for iPad Air to skuteczna ochrona tableta, a jednocześnie ozdoba. Jest to obudowa z klawiaturą Bluetooth. Wysoka jakość wykonania, dużo dostępnych kolorów obudowy czy lekkie, ale mocne zabezpieczenie krawędzi iPada z ukrytymi magnesami, to główne zalety produktu. Sugerowana przez producenta cena produktu: 656,99 pln.

Logitech FabricSkin Keyboard Folio for iPad Air

Logitech Ultrathin Keyboard Cover for iPad Air

Logitech Ultrathin Keyboard Cover to druga połówka nowego iPada od Apple. To świetne połączenie najlepiej sprzedających się klawiatur do iPada i zdobywającego liczne nagrody designu Logitech Ultrathin Keyboard Cover. Aluminiowa ochrona ekranu i bezprzewodowa klawiatura zapewniają dużą satysfakcję z użytkowania nowego iPada. Płynne i wygodne pisanie tekstów z zachowaniem najważniejszych skrótów klawiszowych znajomych z systemu iOS będzie od teraz bardzo komfortowe i rpzyjemne. Są tu również Magnetyczne klipsy w klawiaturze współpracujące z tymi, ukrytymi w iPadzie. Tablet będzie doskonale zabezpieczony, zachowując przy tym pełną funkcjonalność umożliwiająca pisanie i korzystanie z dotykowego ekranu. Klawiaturę można łądować za pomocą wejścia micro-USB, a w pełni naładowana zapewnia aż trzy miesiące użytkowania. Logitech Ultrathin Keyboard Cover dostępny jest w sugerowanej przez producenta cenie: 429 pln.

Logitech_Ultrathin_Keyboard_Cover_for_iPad_Air

Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Air

Logitech Ultrathin Keyboard Folio for the iPad Air to kolejne bardzo lekkie i cienkie urządzenie umożliwiające wygodne pisanie tekstów na nowym tablecie Apple. Owa obudowa będzie chronić urządzenie z każdej strony. Zintegrowana klawiatura Bluetooth posiada ten sam układ znaków, co tradycyjna, dzięki czemu zwiększa komfort i szybkość wpisywania tekstów i każdemu powinna pasować. Daje nam dwie możliwości położenia iPada. Mamu tu również system SecureLock, który zabezpiecza iPada, tak by nie mógł wysunąć się z obudowy Logitech Ultrathin Keyboard Folio. Logitech Ultrathin Keyboard Folio dostępna będzie na rynku w sugerowanej przez producenta cenie: 429 pln.

Logitech Folio Protective Case for iPad Air

Logitech Folio Protective Case jest obudową dedykowaną iPadowi Air, ale w porównaniu do poprzednich produktów, nie posiada wbudowanej klawiatury. Odbija się to na niższej cenie. Jakość materiałów jest tu również bardzo wysoka, a sama obudowa jest lekka, cienka i ergonomiczna. Jej cena to 219,99 pln.

Akcesoria do iPada Air będą dostępne już od listopada.

blog comments powered by Disqus
Świetne akcesoria do iPada Air od firmy Logitech