PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY S4 Gold - luksusowy smartfon

Samsung GALAXY S4 Gold - luksusowy smartfon

Samsung GALAXY S4 Gold to telefon, którego obudowa jest złota. Jest to model dla zamożnych i wymagających klientów, którzy uwielbiają ekskluzywne produkty. Dowiedzcie się więcej o tej ciekawej wersji popularnego smartfona.

Samsung GALAXY S4 Gold specyfikacją nie odbiega w ogóle od standardowej wersji. Różnica jest natomiast w złotej obudowie. Kruszec, na punkcie którego wiele osób szaleje, był podstawą do stworzenia owej wersji flagowego telefonu od firmy Samsung. Efekt jest powalający. Samsung GALAXY S4 Gold jest telefonem pięknym, a sam producent określa go mianem dzieła sztuki.

Samsung GALAXY S4 Gold

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy złoty telefon Samsunga. Koreański gigant swoją przygodę ze złotem rozpoczął od Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku, wprowadzając serię telefonów Samsung Anycall. Następnie pojawił się telefon zaprojektowany przez Giorgio Armani – jednego z pierwszych przedstawicieli high fashion w świecie technologii, a także modele Wise Clasic i Wise 2. Teraz przyszedł czas na popularnego Galaxy S4.

Z biegiem czasu, coraz częściej na rynku pojawiają się złote, limitowane edycje smartfonów. Czy mamy już do czynienia z biżuterią XXI wieku? Warto również dodać, że Samsung GALAXY S4 Gold wzbudził ogromne zainteresowanie i znalazł masę nabywców. Model ten został na razie wypuszczony na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kuwejtu i Kataru.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY S4 Gold - luksusowy smartfon