PODPOWIEDZI:

U Plextora klonowanie mamy w cenie dysku

 U Plextora klonowanie mamy w cenie dysku

NTI SSD Solution Suite to komplet programów do klonowania dysku i wykonywania kopii zapasowych. Otrzyma go każda osoba, która nabędzie dysk SSD Plextor z serii M5 Pro Xtreme.

Samo zamontowanie dysku SSD w miejscu tradycyjnego napędu nie powinno być problemem. Natomiast fundamentalnym zagadnieniem jest przeniesienie naszych bezcennych danych ze starego dysku na nowy.

Pakiet oprogramowania od firmy NTI ma pozwolić na przejście tego procesu w możliwie bezbolesny sposób. Klonowanie sprowadza się do podłączenia dysku SSD za pomocą adaptera SATA/USB i zatwierdzenia operacji jednym kliknięciem.

SSD Plextor

Oprogramowanie NTI SSD Solution Suite dla napędów SSD marki Plextor jest dostępne na platformę Windows (8/7/Vista/XP). Wewnątrz każdego z opakowań z dyskiem SSD Plextor, z serii M5 Pro Xtreme jest instrukcja pobierania oraz klucz produktu. Wykorzystać go możemy na dwóch komputerach.

SSD Plextor

Dyski SSD Plextor M5 Pro Xtreme zbudowane są w oparciu o japońskie kości Toggle NAND oraz najnowszy kontroler Marvell – 88SS9178. Dzięki temu, szybkość sekwencyjnego odczytu/zapisu wynosi 540/470 MB/s, a losowa szybkość odczytu/zapisu jest równa 100 000/88 000 IOPS.

Plextor M5 Pro z serii Xtreme objęte są 5-letnią gwarancją producenta, a ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą: 499 PLN brutto za wersję o pojemności 128GB, 899 PLN brutto za wersję 256GB i 1699 PLN brutto za dysk o pojemności 512GB.

SSD PlextorPoradnik wideo dotyczący klonowania dysku twardego można zobaczyć poniżejO marce Plextor

Plextor to wiodący producent, wielokrotnie nagradzanych, napędów optycznych i urządzeń pamięci masowej. Właścicielem marki jest japońska firma Shinano Kenshi. Od wprowadzenia na rynek pierwszego napędu CD-ROM, w roku 1989, Plextor wytrwale dąży do utrzymania wysokiej jakości i maksymalnej wydajności oferowanych produktów.

Więcej informacji: www.plextor.com

blog comments powered by Disqus
U Plextora klonowanie mamy w cenie dysku