PODPOWIEDZI:

GOCLEVER INSIGNIA 5 - stylowy smartfon z dwoma bateriami

GOCLEVER INSIGNIA 5 - stylowy smartfon z dwoma bateriami

GOCLEVER INSIGNIA 5 to nowy, bardzo ciekawy smartfon od firmy Goclever. Jego cena nie jest wygórowana, a dostaniemy za nią między innymi: 5-calowy wyświetlacz IPS, system Android 4.2 czy dwie baterie o różnych pojemnościach, które możemy wymieniać wedle potrzeb. Dowiedzcie się więcej o tym modelu z naszego newsa.

GOCLEVER INSIGNIA 5 to niderogi smartfon, który jak na swój przedział cenowy, oferuje niezłą wydajność. Składa się na nią głównie czterordzeniowy procesor Cortex A7 1.5GHz, układ graficzny SGX544 czy 1GB pamięci RAM. Na nasze dane mamy natomiast 4 GB wbudowanej pamięci Flash. Należy także wspomnieć o bardzo dobrym, 5-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

GOCLEVER INSIGNIA 5 2

To nie koniec zalet omawianego modelu. Pracuje on w oparciu o system operacyjny Android 4.2. Ma także dwa aparaty fotograficzne (przedni 2.0MPix, tylny 8.0MPix), gniazdo kart pamięci microSD, dwa gniazda na karty SIM (z obsługą aero2), port microUSB 2.0, a także moduł WiFi, Bluetooth, mobilny HOTSPOT oraz GPS i radio FM. Jak widać, jest to urządzenie niezwykle funkcjonalne. Wśród przydatnych aplikacji będziemy mieli do dyspozycji narzędzie do pobierania ebooków od LEGIMI, pakiet biurowy, menadżer plików, Facebook, Skype, odtwarzacze multimedialne i aplikacja nawigacyjna Mireo. Jest tego naprawdę sporo.

GOCLEVER INSIGNIA 5 wyróżnia się także dwoma bateriami. O co z nimi chodzi? Mamy w zestawie akumulator o pojemności 2000 mAh (płaski i lekki, ale mniej pojemny) orazo pojemności 4000 mAh (odrobinę zwiększający grubość smartfona, ale za to – co jest najważniejsze – pozwalającego na znacznie dłuższą pracę). Wybór należy do nas. W każdym razie jest to bardzo ciekawe i przydatne rozwiązanie. W zestawie znajdują się także kabel USB, ładowarka i słuchawki. Można dokupić wymienne, tylne obudowy w różnych kolorach.

GOCLEVER INSIGNIA 5

Cena urządzenia: 799 zł

Gwarancja: 24 miesiące

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER INSIGNIA 5 - stylowy smartfon z dwoma bateriami