PODPOWIEDZI:
600zł CashBack na Pralki Samsung

Samsung GALAXY S4 już z systemem Android Jelly Bean 4.3 dla polskich użytkowników

Samsung GALAXY S4 już z systemem Android Jelly Bean 4.3 dla polskich użytkowników

Wszystkich posiadaczy popularnego telefonu Samsung Galaxy S4, zapewne ucieszy informacja, że można już zaktualizować jego system operacyjny do wersji Android Jelly Bean 4.3. Niesie to ze sobą szereg korzyści w postaci kompatybilności z nowymi urządzeniami czy parę zaawansowanych funkcji.

Najnowszy Android Jelly Bean 4.3 w telefonie Samsung Galaxy S4 to przede wszystkim kompatybilność ze smartwatchem Samsung Galaxy Gear. Co to daje w praktyce? Możemy na przykład wykonywać i odbierać połączenie oraz wiadomości tekstowe bez wyciągania telefonu z kieszeni. Dzięki funkcji Smart Relay, żeby przyjrzeć się dokładniej nowej wiadomości wystarczy wziąć telefon do ręki, a cała zawartość wyświetli się na S4. Również robienie zdjęć, szczególnie takich, które chcemy wykonać bardzo szybko, będzie dużo łatwiejsze. Zdjęcia wykonane jednym dotknięciem wyświetlacza GALAXY Gear są następnie automatycznie zapisywane w galerii naszego smartfona. To spore udogodnienie.

Android Jelly Bean 4.3

To nie wszystkie zalety najnowszej aktualizacji. Mobilna platforma Samsung KNOX daje możliwość korzystania ze smartfona zarówno do celów prywatnych, jak i służbowych, z zapewnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa danych. Zachowywanie i udostępnianie plików chmurze, umożliwi natomiast funkcja HomeSync. Zaktualizowana została również aplikacja Group Play 2.5.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY S4 już z systemem Android Jelly Bean 4.3 dla polskich użytkowników