PODPOWIEDZI:

Nakryj się muzyką z nowymi słuchawkami ART AP-57

Nakryj się muzyką z nowymi słuchawkami ART AP-57

Firma Art proponuje nauszne słuchawki Ap-57, propozycja skierowana do osób które słuchają muzyki zawsze i wszędzie. Słuchawki posiadają mikrofon, ułatwi to prowadzenie rozmów telefonicznych.

Przemyślana i solidna konstrukcja pozwoli na używanie słuchawek bez obawy o ewentualne uszkodzenia. Miękkie muszle powinny wytłumić dźwięki otoczenia oraz zapewnić komfort, nawet podczas kilkugodzinnych seansów z muzyką w tle.

ART AP-57

Słuchawki ART AP-57 wyposażono w 3-kanałowy wtyk mini jack 3,5 mm, odpowiedzialny za dźwięk stereo oraz mikrofon i odpowiedni dla smartfonów. W zestawie nie zabrakło także adaptera, umożliwiającego podłączenie słuchawek i mikrofonu do osobnych gniazd mini jack 3,5 mm, co pozwoli skorzystać ze sprzętu także podczas pracy na komputerze.

Pasmo przenoszenia słuchawek ART AP-57 mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 KHz. Impedancja wynosi 32 Ohm, natomiast czułość mikrofonu, który zainstalowano na przewodzie słuchawkowym wraz z przyciskiem do odbierania lub rozłączania rozmów, wynosi 102 dB (+/- 3 dB). Długość przewodu to 1,5 m.

ART AP-57

Słuchawki ART AP-57 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowana cena detaliczna nie jest wygórowana i wynosi 39 PLN brutto. Można je nabyć w sklepach na terenie całego kraju.

blog comments powered by Disqus
Nakryj się muzyką z nowymi słuchawkami ART AP-57