PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY NX - aparat z Androidem dostępny już w Polsce

Samsung GALAXY NX - aparat z Androidem dostępny już w Polsce

Samsung GALAXY NX to bardzo ciekawe i innowacyjne urządzenie. Oferuje użytkownikom wymienną optykę, system operacyjny Android, łączność 3G/4G LTE czy Wi-Fi. Urządzenie to jest już dostępne na naszym rynku. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

Ważną cechą aparatu Samsung GALAXY NX jest łączność 3G/4G LTE oraz Wi-Fi. Dzięki temu bardzo szybko możemy przesyłać dane zarówno z terenu jak i z domowego zacisza. Udostępnianie zrobionych zdjęć jeszcze nigdy nie było takie szybkie i wygodne.

Samsung GALAXY NX 2

Trzeba również zaznaczyć, że Samsung GALAXY NX jest urządzeniem niezwykle funkcjonalnym. Dzięki funkcji Photo Suggest poznamy popularne fotografowane miejsca w oparciu o ogromną bibliotekę zdjęć zrobionych przez innych fotoamatorów z całego świata. Jest też funkcja Story Album, która pozwala cieszyć się niezatartymi wspomnieniami, wyświetlając najciekawsze zdarzenia na osi czasu.

Sama jakość wykonywanych zdjęć jest bardzo dobra. Mamy do wyboru sporo wymiennych obiektywów. 20,3-megapikselowa matryca APS-C oferuje jasne i pełne szczegółów kadry, nawet w słabym oświetleniu. Procesor obrazu DRIMe IV dba natomiast o odpowiednią szybkość i precyzję. Nie można tez zapomnieć o zaawansowanym, hybrydowym autofocusie, który gwarantuje krótki czas otwarcia migawki (1/6000 s) i tryb zdjęć seryjnych (8,6 kl/s).

Samsung GALAXY NX

Wyróżniającą aparat cechą jest niewątpliwie zastosowanie systemu operacyjnego Android 4.2 Jelly Bean. Znacząco zwiększa to funkcjonalność i multimedialność urządzenia poprzez mnóstwo ciekawych aplikacji. Najlepsze kadry pomoże uzyskać ponad 30 trybów tematycznych. Tryb "Wielokrotnej ekspozycji" zestawia dwa ujęcia w jeden niepowtarzalny obraz, a funkcja "Ruchomych zdjęć" łączy zdjęcia seryjne (wykonane w czasie do 5 sekund) w ruchomy plik GIF. Jeżeli już znajdziemy swoje ulubione ustawienia, najczęściej stosowane aplikacje i tryby fotograficzne, to zapiszemy je dzięki funkcji Camera Studio.

Sugerowana cena detaliczna: 5999 zł

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY NX - aparat z Androidem dostępny już w Polsce