PODPOWIEDZI:

Telewizor i projektor 4K - rozpoczęła się akcja w warszawskim Luxury Art Cinema

Telewizor i projektor 4K - rozpoczęła się akcja w warszawskim Luxury Art Cinema

Od dzisiaj (2 grudnia) w salonie Luxury Art Cinema można przetestować najnowocześniejsze urządzenia od Sony - projektor Sony VPL-VW500ES oraz 84-calowy telewizor Sony KD-84X9005, obsługujące rozdzielczość 4K, a więc czterokrotnie lepszą rozdzielczość od Full HD.

Telewizor Sony KD-84X9005 jest luksusowym urządzeniem dla najbardziej wymagających użytkowników. Ekran telewizora ma aż 84 cale. Wyświetla ponad 8 milionów pikseli i cztery razy więcej szczegółów niż telewizor Full HD, dzięki rozdzielczości 4K. Posiada również zaawansowany silnik X-Reality PRO, który skutecznie optymalizuje i ulepsza obrazy pochodzące z dowolnego źródła, reprodukując najdrobniejsze szczegóły i żywe kolory w każdym obrazie. Również obrazy 3D nie były dotąd tak wyraźne i pełne szczegółów, można je oglądać długo i wygodnie dzięki lekkim pasywnym okularom. Telewizor posiada również szereg nowoczesnych funkcji.

Sony VPL-VW500ES

Sony VPL-VW500ES to z kolei zaawansowany projektor o świetnej specyfikacji. Oferuje on jasność 1700 lumenów oraz współczynnik kontrastu 200 000:1, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości obrazu, który ma rozdzielczość 4096 x 2160 zgodnie ze standardem DCI. Posiada też panele SXRD o podstawowej rozdzielczości 4K oraz jest zgodny z najnowszym standardem HDMI, HDMI 2.0. Przez liczne funkcje oraz technologie, projektor znacząco podnosi jakość treści 1080p wyświetlanych w jakości do 4K, także 3D. Technologia wyświetlania TRILUMINOS zapewnia rozbudowaną paletę kolorów. Motionflow dba natomiast o płynność w dynamicznych scenach.

W salonie Luxury Art Cinema zadbano również o odpowiednią jakość dźwięku. Są tam głośniki o mocy całkowitej 50 W, które wypełnią pokój wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 5.1.

Luxury Art Cinema_5

„Luxury Art Cinema to unikalne miejsce, w którym urządzenia audio-wideo z najwyższej półki prezentowane są w gotowych, zaaranżowanych jak luksusowa rezydencja wnętrzach wyposażonych w najnowsze technologie inteligentnego budynku. Ze sprzętu prezentowanego w ten sposób korzysta się w takim otoczeniu, w jakim będzie on funkcjonować na co dzień. Co więcej – w naszej sali kinowej projektory mogą w pełni rozwinąć skrzydła i udowodnić swoją jakość. Salon to także miejsce spotkań, w którym prowadzimy działalność edukacyjną, związaną z inteligentnymi systemami i nowoczesnymi technologiami. Dlatego wspólnie z Sony pokazujemy potencjalny standard przyszłości – rozdzielczość 4K” – mówi Patryk Gut, Specjalista ds. marketingu w 3Logic sp. z o.o., do której należy salon Luxury Art Cinema.

Akcja trwa od 2 grudnia w salonie Luxury Art Cinema, ul. Bracka 11/13 w Warszawie

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 11:00-19:00, sobota - 10:00-14:00.

blog comments powered by Disqus
Telewizor i projektor 4K - rozpoczęła się akcja w warszawskim Luxury Art Cinema