PODPOWIEDZI:

Smart Cash Back oraz Więcej Niż Smart - atrakcyjne promocje telewizorów Sharp

Smart Cash Back oraz Więcej Niż Smart - atrakcyjne promocje telewizorów Sharp

W końcem listopada ruszyły dwie ciekawe promocje firmy Sharp. Smart Cash Back dotyczy telewizorów Sharp Aquos z technologią Quattron. Wszystkie osoby dokonujące zakupu telewizora serii LE857E otrzymają zwrot wydatku, aż do 3000 zł. Na uczestników promocji czekają także Apple TV®*, do wygrania w konkursie. Natomiast Akcja Więcej Niż Smart obejmuje pozostałe modele telewizorów. Do wygrania Android Dongle TV.

SMART CASH BACK

Przy zakupie telewizora o przekątnej 60, 70 lub 80 cali Sharp AQUOS LED 3D z technologią Quattron serii LE857E, klienci mogę odebrać gwarantowany rabat w wysokości 1000, 2000 lub 3000 zł. Kwota zależy od wielkości ekranu.

Smart Cash Back

Na uczestników promocji czekają także nagrody – Apple TV®. Aby odebrać cash back i wziąć udział w konkursie o Apple TV®, należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv.

WIĘCEJ NIŻ SMART

Promocja WIĘCEJ NIŻ SMART obejmuje wszystkie modele telewizorów Sharp z aktualnej oferty, nieobjętych promocją SMART CASH BACK. Każdy, kto dokona zakupu telewizora Sharp i weźmie udział w konkursie, ma szansę na wygraną - Android Dongle TV, dający nieograniczony dostęp do aplikacji na platformie Android. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv i po podaniu niezbędnych danych, przesłać do Sharp kreatywne zdjęcie swojego nowego telewizora marki Sharp.

Smart Cash Back

Obie promocje trwają w okresie 22.11.2013 – 15.01.2014. Akcje wsparte zostaną kampanią radiową w sieć stacji Eurozet, oraz kampanią BTL.

Za przygotowanie layoutów promocyjnych oraz strony internetowej www.smart-cash.tv odpowiada agencja Mediatouch. Spoty radiowe przygotowała agencja Essenzia.

Szczegóły akcji promocyjnej, lista modeli telewizorów objętych akcją i jej regulamin znajdują się na www.sharp.pl oraz www.smart-cash.tv.

Smart Cash Back

O telewizorach LCD firmy Sharp

Jako wiodący światowy producent elektroniki i prekursor w dziedzinie technologii cyfrowych i LCD, Sharp nieustannie tworzy nowe produkty audio-wideo z myślą o potrzebach i pragnieniach konsumentów. To właśnie dlatego AQUOS jest wiodącą marką wśród wielkoekranowych telewizorów LCD. Więcej informacji udostępniono na stronie www.sharp.pl

blog comments powered by Disqus
Smart Cash Back oraz Więcej Niż Smart - atrakcyjne promocje telewizorów Sharp