PODPOWIEDZI:

Gran Turismo 6 debiutuje na rynku gier

Gran Turismo 6 debiutuje na rynku gier

Gra Gran Turismo 6 już od dzisiejszego dnia jest dostępna na rynku. Co będzie oferować? Z pewnością niesamowity realizm i fizykę jazdy, z której ta popularna seria słynie. Jest także mnóstwo tras, samochodów, a także rozbudowana rozgrywka sieciowa. Dowiedzcie się więcej o tej grze z naszego newsa.

Posiadacze konsoli Playstation 3, którzy są miłośnikami gier wyścigowych, zapewne teraz sięgają na półkę sklepową, by do swojego koszyka wrzucić najnowsze dzieło firm Sony i Polyphony Digital - Gran Turismo 6. Gra bowiem jest już dostępna w sprzedaży, a lista nowości oraz usprawnień względem starszych wersji, które przecież były równie genialne, jest spora. Poznajcie najważniejsze z nich.

Auta, auta i jeszcze raz auta

W grze mamy możliwość ścigania się wieloma samochodami. Ich liczba to aż 1200. Obejmuje ona najnowsze pojazdy, jak i te legendarne z dawnych lat. Jakby tego było mało, mamy możliwość jeżdżenia łazikiem księżycowym!

Trasy

Mamy też 37 tras, które zostały znakomicie odwzorowane. Nowe miejsca, na których przyjdzie nam się ścigać to między innymi Silverstone, Ascari Race Resort, Goodwood Hillclimb, Willow Springs International Raceway, Brands Hatch czy Bathurst Mount Panorama.

Tryb online

Nie zapomniano również o trybie multiplayer. Będziemy mogli się ścigać z graczami z całego świata. Warto też wspomnieć o opcji społecznościowej, która będzie kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

Gran_Turismo_6

Zaawansowany silnik gry

Nie bez powodu seria Gran Turismo, określana jest mianem najbardziej realistycznych wyścigów i prawdziwego symulatora. Silnik gry jest niesamowicie zaawansowany i wspierany przez szereg technologii. Również grafika nie zawodzi i zachwyca graczy.

Intuicyjny interfejs

W szóstej odsłonie serii przywita nas bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs ze spora liczbą opcji społecznościowych.

Gran Turismo 6 to coś więcej niż zwykła gra

Można rzec, że Gran Turismo 6 to prawdziwa pasja lub nawet styl życia. Firma Polyphony Digital podpisała umowy z 28 firmami motoryzacyjnymi oraz przedstawicielami innych branż, których celem jest stworzenie nowych aut w ramach innowacyjnego projektu Vision Gran Turismo. Ma to na celu uczczenie piętnastolecia firmy Polyphony Digital. Jak widać gra ma spory wpływ na przyszłość światowej motoryzacji.

Kolejną świetną inicjatywą jest GT Academy. Jej celem jest szukanie utalentowanych graczy i umożliwianie im rozpoczęcia kariery profesjonalnego kierowcy wyścigowego.

Trzeba dodać, że gra ma mieć duże wsparcie ze strony producenta. Skutkować to będzie regularnymi aktualizacjami, które dodawać będą nowe opcje czy funkcje.

blog comments powered by Disqus
Gran Turismo 6 debiutuje na rynku gier