PODPOWIEDZI:

Do sprzedaży trafiły gry Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs

Do sprzedaży trafiły gry Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs

Rodzimy Techland rozpoczął współpracę z Focus Home Interactive. Pierwsze efekty tej koalicji to Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs debiutujące na rynku polskim. Produkty dostępne są na platformę PC w cenie 49,90 zł każda.

Realia w grze Magrunner: Dark Pulse, to zderzenie technologii z Cthulhu, autorem jest H. P. Lovecraft, natomiast Mars War Logs, jest intensywną cyberpunkową rozgrywką RPG na czerwonej planecie.

Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs

Magrunner: Dark Pulse jest dziełem studia deweloperskiego Frogwares. Gra to typowa akcja, jednak posiadająca logiczne łamigłówki. Tytuł wprowadza niespotykany dotąd wśród gier tego typu klimat. Jest to możliwe dzięki wciągającej fabule łączącej elementy cyberpunku i horroru, bazujące na powieściach H.P. Lovecrafta. Gra ma polską lokalizację.

„Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z firmą Focus Home Interactive, która prezentuje wysoki poziom swoich produkcji. Magrunner: Dark Pulse to wyjątkowe połączenie gry akcji z elementami logicznymi, opartej na pokonywaniu coraz to bardziej skomplikowanych łamigłówek. Tego typu mieszanka gatunków nie należy do często spotykanych pozycji w branży gier komputerowych, co czyni nasz tytuł bardzo przyjemnym urozmaiceniem pośród gier z gatunku FPP.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs

Rozgrywka w Mars War Logs zbiera nas na Marsa, prawie 100 lat po kataklizmie, który rozpętał chaos na czerwonej planecie. Woda stała się najcenniejszym zasobem, a korporacje toczą niekończące się wojny o dominację. Stawiamy czoła wymagającym przeciwnikom i przerażającym potworom podczas dynamicznych starć w czasie rzeczywistym.

„Mars War Logs, jako kolejna gra firmy Focus Home Interactive, dołącza do naszego planu wydawniczego. Produkt zawiera wszystkie pożądane przez miłośników gier RPG elementy. Gracz, według swojego uznania, rozwija postać oraz jej umiejętności, podejmując przy tym decyzje mające wpływ na niepowtarzalną historię.” - dodaje Gawlikowski.

Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs od dziś są dostępne na rynku w cenie 49,90 zł każda. Gry dostępne są na platformę PC.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Gry można zamówić w wersji cyfrowej tutaj:

boxoffstore.pl/pl/games/magrunner-dark-pulse/

boxoffstore.pl/pl/games/mars-war-logs/

Gry można zamówić w wersji pudełkowej tutaj:

wirtualnypunkt.pl/magrunner_dark_pulse,0,3513.html

wirtualnypunkt.pl/mars_war_logs,0,3514.html

blog comments powered by Disqus
Do sprzedaży trafiły gry Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs