PODPOWIEDZI:

Firma Plextor z workiem pełnym atrakcyjnych prezentów!

Firma Plextor z workiem pełnym atrakcyjnych prezentów!

Firma Plextor, znana z wysokiej jakości dysków SSD, organizuje świąteczny konkurs, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, które szczególnie spodobają się zapalonym graczom. Dowiedzcie się więcej o tej ciekawej akcji konkursowej.

Świąteczny konkurs marki Plextor nosi nazwę Gamermas. Możemy w nim wygrać prezent dla najbliższej osoby i poprosić o jego wysyłkę w każdy zakątek świata. Pula nagród jest tu bardzo szeroka i obejmuje między innymi dyski SSD M5 Pro i M5M marki Plextor, kartę graficzną MSI oraz gamingową mysz Logitech.

Warto wspomnieć, że pula nagród każdego dnia się powiększa o kolejne atrakcyjne urządzenia. Ostatecznie, w czwartek, 19 grudnia, będzie można wybierać z 8 propozycji, wśród których znajdą się m.in.: dyski Plextor M5 Pro 256 GB i Plextor M5M 128 GB, mysz Logitech G100s, chłodzenie Cooler Master GeminII S524, karta graficzna MSI R7790, mobilne pióro Wacom Inkling oraz joystick Mad Catz Cyborg V.1.

plextor_mikolaj

Warunki przystąpienia do konkursu są bardzo proste. Wystarczy jedynie wejść na stronę www.plextcontest.com, wytypować prezent i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. Po tym zabiegu liczyć na szczęście i ewentualnie cieszyć się wygraną.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 grudnia włącznie. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 23 grudnia o godz. 16:00.

plextor_gamermas

Można tez obejrzeć FILMIK promujący całą akcję.

Życzymy powodzenia!

blog comments powered by Disqus
Firma Plextor z workiem pełnym atrakcyjnych prezentów!