PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki szybki router 5 GHz? |TOP 7|

CDP.PL zaprasza do sklepu w strefie marek Allegro

CDP.PL zaprasza do sklepu w strefie marek Allegro

CDP.PL to rodzima potęga, nie tylko posiada świetną platformę dystrybucji cyfrowej, ale także jest wyłącznym dystrybutorem gier i filmów Disneya na Blu-ray oraz DVD.

Już od dzisiaj pod adresem www.disney.strefamarek.allegro.pl można zamawiać i kupować z dostawą do domu nowości filmowe na DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D, doskonałe serie wydawnicze gier i filmów, w tym produkty z rodziny Disney Infinity.

„Uruchomienie sklepu w strefie marek Allegro pozwoli nam na dotarcie do szerokiej grupy klientów i zaoferowanie im kompletnej oferty produktów multimedialnych Disneya. Strefa marek Allegro to również idealne miejsce na dedykowane promocje, ekskluzywne oferty i kolekcjonerskie wydania, które chcemy oferować naszym klientom” – powiedziała Agnieszka Adaszewska, New Business Development Manager w CDP.pl.

Atrakcyjne promocje czekają na starcie sklepu.

Zakup trzech dowolnych produktów premiowany jest upominkiem: unikalną lalką-księżniczką. Dodatkowo na wszystkie filmy na Blu-ray i Blu-ray 3D oferowany jest 25% rabat, a premierowy tytuł „Jeździec znikąd” można będzie kupić nawet o 50% taniej. Wszystkie zamówienia złożone na disney.strefamarek.allegro.pl realizowane są bez dodatkowych kosztów wysyłki.

„Marka Disney jest zdecydowanie marką TOP OF MIND i doskonale wpisuje się w projekt Strefy Marek” - powiedziała Karolina Świetlicka, Specjalista ds. Współpracy Partnerskiej, Strefa Marek Allegro.pl.

cdp.pl

„Naszym celem jest zapewnienie klientom Allegro jak najszerszej oferty popularnych, cenionych i znanych ze swojej jakości produktów w jednym miejscu. Chcemy zapewniać wygodę, bezpieczeństwo i satysfakcję z zakupów. Na Allegro nie było dotychczas odpowiedniego miejsca do wzorcowego wystawienia pełnej oferty marki. Popularność naszego serwisu pozwoli na masową komunikację z rynkiem. Dzięki bezpośredniej współpracy ze spółką CDP.pl możemy realizować wspólne cele - oferowanie przyjemności podczas zakupów i radości z produktów, które ucieszą każdego, najmniejszego i już całkiem dorosłego” – dodaje Świetlicka.

Disney.strefamarek.allegro.pl jest wspaniałym miejscem do zaopatrzenia się w choinkowe prezenty, zarówno dla dzieci, jak i starszych miłośników multimedialnej rozrywki. Niezwykłe produkcje Disneya z pewnością będą inspiracją do wspólnej interaktywnej zabawy dzieci i rodziców, a także sprawią, że atmosfera tegorocznych świąt będzie jeszcze bardziej magiczna!

blog comments powered by Disqus
CDP.PL zaprasza do sklepu w strefie marek Allegro